Julia Wieniawa pochwaliła się nowym psem. Fani zaniepokojeni. "A co z wcześniejszym, poszedł w odstawkę?". Odpowiedziała

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami informacją o tym, że ma nowego psa. Uroczy maltańczyk zachwycił internautów. Pojawiły się jednak pytania o to, co stało się z poprzednim zwierzakiem aktorki.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa właśnie pochwaliła się na Instagramie swoim nowym psem - maltańczykiem o imieniu Gucio. 

Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością... Przedstawiam Wam Gustawa aka Gucio - napisała gwiazda pod fotografiami.
 

Aktorka "Rodzinki.pl" jest zachwycona swoim nowym zwierzakiem i wszędzie go ze sobą zabiera. Pies jeździ z nią w trasy i spędza czas na planie filmowym. Na InstaStories widać też, jak gwiazda przytula i całuje zwierzę, a nawet z nim śpi. 

Julia Wieniawa ma nowego pieska. Fani komentują

Uroczy psiak spodobał się fanom Wieniawy. Jednak oprócz zachwytów pojawiły się też uwagi i pytania dotyczące poprzedniego psa aktorki, Klasyka, którego piosenkarka i Antek Królikowski wzięli ze schroniska. 

A co z Klasykiem? Mam nadzieję, że bezpieczny. 
A co z wcześniejszym psem? Poszedł w odstawkę? - dopytywali fani aktorki. 

Wieniawa szybko rozwiała wątpliwości i uspokoiła internautów, zdradzając, że Klasyk pozostał z jej byłym partnerem.

Tęsknie za Klasykiem i bardzo walczyłam, żeby był ze mną, ale na pewno dobrze mu z Antkiem - przyznała. 

W komentarzach pojawiło się też wiele głosów, że Wieniawa nie powinna brać rasowego psa, ale znów jakiegoś kundelka. Wiele osób zauważyło, że gwiazdy promując adopcje ze schronisk zwykłych "Burków" mogą przekuć swoją popularność i zasięgi w coś dobrego. 

Co o tym myślicie?

AG 

Więcej o:
Copyright © Agora SA