Skandaliczne zachowanie Roberta Gonery na ramówce TVN-u. Wyzwał Gessler od "bufetowej"

Robert Gonera niedawno dołączył do obsady serialu "Na Wspólnej". Podobnie jak pozostali aktorzy pojawił się na konferencji promującej wiosenną ramówkę TVN-u. Jego zachowanie było zastanawiające.

Robert Gonera jeszcze przed oficjalną prezentacją ramówki stacji TVN usiadł na krześle w strefie przeznaczonej dla gwiazd. Było to o tyle zaskakujące, że każda z nich pojawiała się na scenie dopiero po zapozowaniu na ściance oraz wyczytaniu przez prowadzących.

Zobacz wideo

Robert Gonera zszokował wszystkich podczas prezentacji ramówki TVN

Jak informuje serwis WP Gwiazdy, jedna z osób pracujących przy produkcji wydarzenia, poprosiła Gonerę o dołączenie do obsady "Na Wspólnej". W tym momencie aktorowi puściły ponoć nerwy.

Ja nic nie muszę, proszę pani. Wypełniłem warunki kontraktu - odpowiedział jej krótko.

Dalej było jeszcze dziwniej. Aktor w pewnym momencie usiadł na podłodze w strefie dla dziennikarzy i komentował gwiazdy, które pojawiały się kolejno na scenie. Kiedy Marcin Prokop wyczytał Magdę Gessler, Gonera wykrzyczał:

Brawo bufetowa!

Natomiast do Doroty Wellman powiedział ponoć:

Uważaj, babciu.

Gwiazdor w ostentacyjny sposób robił również zdjęcia innym gwiazdom i je wygwizdywał. Choć wiele osób pod nosem komentowało jego dziwne zachowanie, on nie czuł się tym poruszony.

ZOBACZ TEŻ: Wiosenna ramówka TVN. Wracają najlepsze programy, ale są też nowości. Wiemy, co będzie prawdziwym hitem!

AD

Więcej o:
Komentarze (233)
Skandaliczne zachowanie Roberta Gonery na ramówce TVN-u. Wyzwał Gessler od "bufetowej"
Zaloguj się
 • Gość: kropka

  Oceniono 189 razy 157

  Przecież Robert jest chory. Jest lepiej wtedy, kiedy bierze leki. Ale co jakiś czas przestaje je brać i wtedy dzieją się z nim niedobre rzeczy. Ściągnijcie ten tekst, bo robię krzywdę jemu i innym osobom chorym psychicznie

 • nietyp

  Oceniono 197 razy 89

  Brawa dla tego pana!!! Nareszcie ktoś publicznie nazwał ten blichtr po imieniu!!! A już określenie "bufetowa" to superprecyzyjne opisanie przy użyciu jednego słowa bytu tej pani... Tylko obawiam się, że on na salonach długo nie zabawi...

 • Gość: hahahaha

  Oceniono 153 razy 85

  jedyny normalny człowiek na tej imprezie :DDD
  to targowisko próżności jest przerażające naprawdę

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 121 razy 85

  Gonera wygląda jakby miał depresję albo chorobę afektywną dwubiegunową - widać to po oczach. Co do zachowania, to jest ono - moim zdaniem - wypadkową charakteru i choroby. Sam też mówił w wywiadzie, że bardzo słabo przędzie finansowo i ta rola w serialu to nie jest spełnienie marzeń aktora, ale musi z czegoś żyć, choć ambicje zawodowe ma znacznie większe. Szkoda człowieka, dobrego aktora

 • nietyp

  Oceniono 128 razy 80

  Jestem pod wrażeniem... Nigdy bym nie pomyślał, że jedno słowo "bufetowa" może zawierać tyle treści... Że może ono oddać właściwie wszystko, co chciałoby się powiedzieć o tej "pani".

 • corvelinho

  Oceniono 100 razy 74

  Dziwnym zachowaniem nazywacie szydzenie z pseudo gwiazd które w większości nic w życiu nie osiągnęły po za byciem sławnym czy chamskim (Gessler) ?
  Nikt nie pomyślał że to nie on się dziwnie zachowuje tylko ta pseudo śmietanka?

 • mietekkowalski

  Oceniono 67 razy 61

  Wczoraj natknąłem się przypadkiem na "Dług". Normalnie film jest genialny, a oglądałem go już 6 raz! Gonera świetny, ale Chyra to mistrzostwo świata.

 • Gość: Podpisuję_się

  Oceniono 80 razy 54

  Hehe, kiedyś ktoś tylko odrobinkę wyjdzie poza plastikową, sztuczną, obłudną konwencję celebryckich spędów od razu jest klasyfikowany jako wariat. Tymczasem jest dokładnie odwrotne - to cała reszta tego towarzystwa ma nawalone we łbach. Brawo Robert! :)

 • Gość: Renata

  Oceniono 73 razy 47

  Jest chory, uzależnienie albo depresja.Oby nie skończył jak pani Kotulanka. Życzę zdrowia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX