Robert Gonera był amantem w "M jak Miłość". Karierę przerwały problemy finansowe. Jak dziś wygląda?

Robert Gonera co jakiś czas pokazuje nam nową twarz. Takiego jednak dotąd go nie widzieliśmy.

Robert Gonera miał już krótsze włosy, dłuższe, był gładko ogolony, chwalił się kilkudniowym zarostem, miał wąsy i brodę, ale z samymi wąsami jeszcze go nie widzieliśmy.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Na premierze spektaklu "Selfie.com.pl", 48-letni aktor zaprezentował nam się właśnie z solidnym wąsem a także z nieco dłuższymi, mocno już siwiejącymi włosami. Do tego dobrał pasującą odcieniem popielatą marynarkę z surdutem, takąż koszulę i wyblakłe dżinsy. Być może chciał stworzyć wizerunek "szarego, nierzucającego się w oczy faceta", ale my zobaczyliśmy eleganta w średnim wieku, z może tylko nieco zmęczonym wyrazem oczu.

Robert Gonera popularny stał się za sprawą pamiętnego "Długu" Krzysztofa Krauzego. Kolejne role nie były jednak już na miarę jego talentu, dużo występował w produkcjach telewizyjnych takich jak "M jak miłość". Zagrał tam amanta, Jacka Mileckiego. W 2012 roku rozwiódł się, mieszkanie oddał matce swoich dzieci - jak mówił w rozmowie z "Newsweekiem - "otarł się o bezdomność.

Zwykle mówią w takich sytuacjach: chlał, ćpał, sam sobie zgotował taki los. U mnie nic takiego nie było. Po prostu tak się ułożyło. Byłem przekonany, że po doświadczeniach filmowych i teatralnych to kwestia czasu, kiedy zacznie dzwonić telefon, pojawią się propozycje. Myliłem się - zdradzał.

JZ

Więcej o:
Komentarze (8)
Robert Gonera był amantem w "M jak Miłość". Karierę przerwały problemy finansowe. Jak dziś wygląda?
Zaloguj się
 • Gość: beaNY

  Oceniono 9 razy 7

  Super byl kiedys, jeszcze wyjdzie na prosta i znow bedzie super. Ciesze sie, ze wrocil i bedzie sukcesy odnosil, mam nadzieje.

 • apair

  Oceniono 7 razy 5

  "Do tego dobrał pasującą odcieniem popielatą marynarkę z surdutem, takąż koszulę i wyblakłe dżinsy."

  Ciekaw jestem niezmiernie, czym według autora artykułu jest surdut. Chyba kamizelką...

 • Gość: Waldi

  Oceniono 5 razy 3

  Pamiętam że on grał Męża Marty w M jak miłość w pierwszych odcinkach pamiętam też że kiedyś mówili że może ta postać wróci do m jak miłość bo coś ostatnio często o nim wspominają a panu Robertowi Gonerze życzę już tylko szczęścia i żeby wyszedł na prostą a ludzie nie powinni oceniać pana Roberta Gonery mogą mu co najwyżej pomóc ja uważam że lepiej niech każdy najpierw uporządkuje własne życie a dopiero potem niech zacznie oceniać Innych.

 • Gość: ocelot

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo niekorzystnie się starzeje,aż można byłoby pomyśleć,że zachorował na bardzo rzadką progerię dorosłych.Wygląda na 60+.

 • Gość: Juzef

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem po co kolejny raz to ściemnianie. Przyznał by oficjalnie że ma problemy psychiczne i od razu znaleźliby się chętni do pomocy. Ale to w tym kraju wstyd...

 • Gość: moko

  Oceniono 2 razy 0

  Wygląda jak chory. Nie powinno się oceniać wyglądu, ale niestety..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX