"Idol". Na casting przyszła młoda serialowa aktorka. Jurorzy nie wiedzieli, kim jest. "Masz robotę?"

"Idol". Zawód aktora to ciężki kawałek chleba. Zwłaszcza, jeśli dopiero się stawia pierwsze kroki. Magdalena Pociecha być może więc niedługo zamiast grać na scenie, będzie śpiewać.

Drzwi "Idola" otwarte są dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy na śpiewaniu zjedli zęby, jak i dla tych, którzy uważają się za nieoszlifowane diamenty. W 4. odcinku polsatowskiego talent show zobaczymy młodą aktorkę - Magdalenę Pociechą. Twarz dziewczyny mogą kojarzyć widzowie "Belfra", "M jak miłość" czy "Na Wspólnej", lecz także filmów "Big love" czy "Ostatnia rodzina". Najwyraźniej fanami żadnej z tych produkcji nie są członkowie jury.

Masz robotę? - zapytała wprost Elżbieta Zapendowska.
Zależy o co pani pyta. (…) Zawód aktora polega na czekaniu. Coś trzeba robić z tą resztą czasu. Należy się usamodzielnić - również finansowo. Pracuję więc w restauracji. Ale nie jestem kelnerką – opowiadała Magdalena Pociecha

ZOBACZ ZDJĘCIA POCIECHY >>>

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co w restauracji porabia absolwentka aktorstwa o wdzięcznym nazwisku Pociecha, czy uda jej się "pocieszyć" jurorów i przejść do kolejnego etapu - oglądajcie 4. odcinek Idola w środę 8 marca o 20:00 na antenie Polsatu.

ZI

Więcej o:
Komentarze (48)
"Idol". Na casting przyszła młoda serialowa aktorka. Jurorzy nie wiedzieli, kim jest. "Masz robotę?"
Zaloguj się
 • white_merry_jane

  Oceniono 58 razy 52

  A to każdy musi znać każdą osóbkę z każdego marnego serialiku? A no tak, raz się pokaże w telewizji to już ją wszyscy nazywają gwiazdą.

 • laborant1

  Oceniono 47 razy 41

  Też nie oglądam żadnego z tych hitów ....

 • Gość: ja

  Oceniono 31 razy 23

  Ja wszystkie programy z tzw. celebrytami typu Rozenek, Siwiec , Lis H , Gessler itp. omijam szerokim łukiem . Nie będę im nabijała kasy po to żeby za chwilę zobaczyć np. torebkę za 15 tysięcy albo nowy , następny apartament za 2 miliony albo okulary za 3000 zł. To jest chore i ponizające dla większości społeczeństwa.

 • Gość: Jakogość

  Oceniono 44 razy 18

  Ładna nie jest, znana nie jest, utalentowana tez niespecjalnie. Ma na szczęście ajfona do którego robi dzióbki i liże się z drugą dziewczyną. Postępowa znaczy i politycznie wyrobiona. Można promować.

 • Gość: fff

  Oceniono 19 razy 17

  lalka byla juz w xfactor, wiec skoro tam nie poszlo to nie wroze jej wielkich sukcesow.

 • cucurucu

  Oceniono 24 razy 14

  To teraz mowi sie aktora zamiast aktorka? To chyba tak przy okazji dnia kobiet, ....

 • Gość: lll

  Oceniono 17 razy 11

  Beznadziejny program

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX