Hanna Lis świętuje urodziny córki i przy okazji dogaduje Kindze Rusin? "To zostanie między nami"

Hanna Lis poinformowała fanów, że jej córka obchodziła 20. urodziny. Dziennikarka nie złożyła jednak jej życzeń, ponieważ uznała, że te nie powinny pojawić się w przestrzeni publicznej.

Hanna Lis niedawno świętowała 20. urodziny swojej starszej córki Julii. Z tej okazji dziennikarka pochwaliła się fotografiami pociechy. Napisała również bardzo emocjonalny wpis. 

Zobacz wideo

Hanna Lis pokazała córkę 

Hanna Lis pochwaliła się na Instagramie, że jej córka Julia właśnie skończyła 20 lat. Z tej okazji dziennikarka napisała kilka słów o swojej córce i o tym, jak ta szybko dorosła. 

Jestem z niej ogromie dumna. Szybko minął czas dzieciństwa. Dziś mam dorosłą Córkę. Teraz to ja się od Niej uczę. Dzięki Juliś - napisała Lis. 

We wpisie zabrakło jednak życzeń i to nieprzypadkowo. Hanna Lis nie chciała ich wszak składać publicznie. 

Nie, nie będę składać jej tu życzeń, to zostanie między nami - zaznaczyła. 

Czyżby tym samym Lis nawiązała do wpisów innych gwiazd, które zamieszczają często bardzo intymne życzenia w mediach społecznościowych? Być może była żona Tomasza Lisa, chciała też tymi słowami utrzeć nosa Kindze Rusin

Rusin wszak jakiś czas temu również pochwaliła się w mediach społecznościowych urodzinami córki. Jednak w przeciwieństwie do Hanny Lis, zdecydowała się na złożenie solenizantce emocjonalnych życzeń na forum publicznym

Czyżby więc Lis pokusiła się o drobną złośliwość pod adresem swojej koleżanki po fachu?

Hanna Lis jako matka

Hanna Lis jest mamą 20-letniej Julii i 18-letniej Anny. Obie pociechy są owocem związku Hanny Lis z Jackiem Kozińskim. 

AG