Daniel Olbrychski nie może sprzedać domu. Problemem jednak nie jest wygórowana cena

Daniel Olbrychski postanowił sprzedać dom w Mięćmierzu w okolicach Kazimierza Wielkiego. Niestety, aktor nie może znaleźć kupca. Transakcję utrudnia ponoć jego charakter.

Daniel Olbrychski i jego żona, Krystyna Demska-Olbrychska, są właścicielami pięknej posiadłości w Mięćmierzu, nieopodal Kazimierza Dolnego. Już we wrześniu żona aktora informowała w "Życiu na Gorąco", że po ponad 20 latach dom idzie na sprzedaż. Cena to - bagatela - 2,5 miliona złotych.

Daniel Olbrychski ma problem ze sprzedażą domu

Wydaje się dużo, ale przecież to właśnie w tym domu Olbrychski gościł m.in. Agnieszkę Osiecką czy Grzegorza Ciechowskiego. Chętnych nie brakuje, ale jak informuje "Fakt" - Daniel Olbrychski odmawia każdemu kupcowi.

Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Dom w Mięćmierzu wymaga generalnego remontu, tymczasem Daniel Olbrychski chciałby, żeby nawet po sprzedaży nic się w tym miejscu nie zmieniło.

Chata wymaga remontu, zaś Olbrychski nie chce, by cokolwiek tam zmieniać - mówi "Faktowi" jeden z niedoszłych kupców posiadłości.

Daniel Olbrychski w Mięćmierzu prawie już nie mieszka

Dlaczego Daniel Olbrychski sprzedaje swój ukochany dom? Kupił go jeszcze w czasie małżeństwa z Zuzanną Łapicką. To tam dorastały jego dzieci, tam spędzał z rodziną święta i wszystkie najważniejsze chwile. Tymczasem powód sprzedaży domu jest prozaiczny.

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska prawie już tam nie mieszkają. Jak mówi w "Życiu na gorąco" żona aktora, dom mają teraz na Podlasiu i to tam częściej bywają. Dom w Mięćmierzu niszczeje. Ale po co kupować dom, który wymaga pilnego remontu, kiedy nie można go doprowadzić do stanu używalności?

MAW

Więcej o:
Komentarze (117)
Daniel Olbrychski nie może sprzedać domu. Problemem jednak nie jest wygórowana cena
Zaloguj się
 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 90 razy 82

  Sprzedam samochód. Nowy właściciel nie ma prawa nim jeździć. To w nim spłodziłem trójkę swoich dzieci i woziłem śliczną sąsiadkę.

 • Gość: Majka

  Oceniono 57 razy 55

  Nie sądzę, że tak jest... nawet jeśliby to była prawda to nie ma on takiej mocy, żeby nowemu właścicielowi mówić co ma robić ze swoim domem

 • adstr

  Oceniono 43 razy 43

  Problem z dojazdem. Żeby pojechać do Kazimierza Wielkiego, koło którego leży Mięćmierz trzeba odbyć podróż w czasie.

 • Gość: Don Peduardo

  Oceniono 43 razy 37

  Przecież to jest ogłoszenie "dom sprzedam" tylko dla niepoznaki upozorowane na artykuł, hahaha :D

 • Gość: Konik

  Oceniono 37 razy 33

  Osiecka zmarła 22 lata temu to jak ja tam gościł jak mają ten dom od 20lat????? Same bzdury....

 • Gość: edfrfg

  Oceniono 37 razy 31

  Co ma były właściciel do gadania na temat remontu domu, który komuś sprzedał?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX