Znany aktor "Barw Szczęścia" wyrasta na gwiazdę disco polo. Nagrał piosenkę dla dziewczyny

Konrad Skolimowski powoli wyrasta na gwiazdę młodego pokolenia. Dzięki roli w "Barwach Szczęścia" cieszy się coraz większą popularnością. Mało kto wie, że jako Skolim, śpiewa też disco polo.

23-letni Konrad Skolimowski jest znany z wielu popularnych seriali. Jednak największą popularność przyniosła mu rola Patryka w "Barwach Szczęścia". Choć młody aktor spełnia się w zawodzie, jego drugą pasją jest muzyka. Okazuje się, że gwiazdor jest muzykiem disco polowym, którym nagrywa pod pseudonimem Skolim.

Konrad Skolimowski pokochał disco polo

Zespół Skolim istnieje od 2017 roku. Muzycy do tej pory wylansowali takie piosenki jak "Chcę Cię skarbie", "Porwanie", "Ja mam na Ciebie ochotę" czy "Kocham Cię tak". Niedawno aktor pochwalił się też teledyskiem do utworu "Ola la la", który napisał dla swojej ukochanej.

 

Konrad Skolimowski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że disco polo sprawia mu ogromną frajdę. Dodatkowo rozwija go jako artystę.

Czuję się przede wszystkim aktorem, ale muzyka jest moją pasją od dzieciństwa i fantastycznym dopełnieniem aktorstwa oraz dodatkowym sposobem na wyrażanie siebie – powiedział w rozmowie z tabloidem.


23-latek dodał też, że kiedy zaczynał swoją przygodę z muzykę, chciał być bożyszczem kobiet. Jednak odkąd spotyka się z tajemniczą Olą, disco polo traktuje wyłącznie jako dodatkowe zajęcie.

Lubię się podobać dziewczynom i kiedyś cieszyłem się, że dzięki popularności więcej kobiet zwraca na mnie uwagę. Teraz ten aspekt nie ma znaczenia, bo jestem w szczęśliwym związku z Olą, o której też jest moja najnowsza piosenka "Ola la la" – powiedział Skolimowski w rozmowie z gazetą.

Konrad Skolimowski - aktor

Niewątpliwie największą popularność Konradowi Skolimowskiemu przyniosła rola Patryka w "Barwach Szczęścia". Oprócz tasiemca TVP2 aktor wystąpił też m.in. w produkcjach "Druga szansa", "Dziewczyny ze Lwowa", "O mnie się nie martw" czy "Na Wspólnej".

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.