Gwiazdor "Czasu honoru" i "Barw szczęścia" oskarżony o posiadanie narkotyków. Grożą mu nawet trzy lata więzienia

Bartosz G., którego widzowie mogą znać z takich seriali jak "Czas honoru" czy "Barwy szczęścia", może trafić do więzienia. Został oskarżony o posiadanie kokainy.

Bartosz G. już od pewnego czasu jest zamieszany w aferę narkotykową. 9 listopada miał zeznawać w procesie dilera gwiazd Cezarego P., jednak - jak ustalił "Super Express" - aktor nie pojawił się w sądzie. Wszystko przez to, że prokuratura postawiła mu zarzut posiadania środków odurzających, więc jako świadek miał prawo odmówić składania zeznań, które mogłyby obciążyć jego samego.

Bartosz G.Bartosz G. Mat. prasowe

Bartosz G. może trafić do więzienia

"SE" podaje, że prokuratura podejrzewa, że aktor zamówił 8,5 grama kokainy o wartości nie mniejszej niż 2550 zł. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Łukaszem Łapczyńskim, który potwierdził, iż Bartoszowi G. zostały postawione zarzuty posiadania środków odurzających.

Mogę potwierdzić, iż w toku dochodzenia nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgowa w Warszawie w październiku 2018 r. Bartoszowi G. zostały przedstawione zarzuty. Zarzuty dotyczą posiadania przez w/w październiku 2015 r., listopadzie 2015 r., grudniu 2015 r. oraz styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2016 r. środków odurzających w postaci kokainy, tj. przestępstwa określonego w art. 62 ust 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - powiedział w rozmowie z "Plotkiem". 

Za posiadanie takiej ilości narkotyków Bartosz G. może trafić do więzienia nawet na 3 lata. Jeśli przyzna się, że jest uzależniony i podda leczeniu, to kara może ulec zmniejszeniu do maksymalnie roku. 

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (66)
Bartosz G., gwiazdor "Czasu honoru", może trafić do więzienia za narkotyki
Zaloguj się
 • Gość: R.A.F

  Oceniono 24 razy 24

  teraz trzeba przerobić wszystkie filmy z jego udziałem na takie z czarnym paskiem

 • W P

  Oceniono 22 razy 22

  Gwiazdor....a może dziadek Mróz?

 • Gość: Gienek

  Oceniono 23 razy 19

  Zamówił za 2500 pln ? niech aktorzy już nie płaczą ze niskie emerytury dostaja , bo płaca im dobrze jak ich stać na takie kosztowne zabawy

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 20 razy 18

  Jak tak dalej pojdzie, to na "liscie plac" wszystkich seriali i programow TV beda tylko imiona i pierwsza litera nazwiska.

 • black_shiva

  Oceniono 18 razy 14

  Narkotyki to samo zło...
  Oczywiście dopóki państwo nie zacznie nimi handlować, tak jak handluje jedną z najsilniej działających i najbardziej uzależniających substancji, czyli alkoholem etylowym.
  Dopóki zyski z innych substancji zmieniających świadomość nie będą trafiać do budżetu, dopóty będą "złe".

 • piotrm74

  Oceniono 12 razy 12

  Spoko Chłopaki z "Czasu Honorów" go odbiją. Dali radę Uwe Rappke i teraz też dadzą.

 • Gość: pizdeczka

  Oceniono 15 razy 11

  jakie seriale takie gwiazdy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX