Miley Cyrus jest w ciąży? Zagraniczne media są pewne. Gwiazda w końcu zabrała głos

Miley Cyrus zostanie mamą? Media spekulowały o tym już od dawna. Teraz celebrytka wydała oświadczenie i rozwiała wszystkie wątpliwości.

Plotki o ciąży Miley Cyrus nie cichną. Wszystko dlatego, że piosenkarka niedawno wyszła za mąż, a na ostatnich zdjęciach wygląda na lekko zaokrągloną. Po tym, jak te wyciekły do sieci, media zaczęły spekulować, że celebrytka niebawem zostanie mamą. Teraz ona sama postanowiła jednoznacznie odnieść się do tych doniesień. 

Zobacz wideo

Miley Cyrus jest w ciąży?

Miley Cyrus na swoim Twitterze wydała oficjalne oświadczenie, w którym wyraźnie zaznacza, że w ciąży nie jest i nie zostanie mamą. Do wpisu załączyła zabawną, przerobioną w programie graficznym fotografię, na której na brzuchu Cyrus zobaczyć możemy gigantyczne jajko. 

Tym samym Miley Cyrus nawiązała do najbardziej popularnego w sieci zdjęcia jajka, które pobiło instagramowy rekord polubień fotografii Kylie Jenner

Miley Cyrus: Zostawcie mnie w spokoju 

Choć zarówno komunikat, jak i zdjęcie mają humorystyczny charakter, to nie zabrakło również i ostrych słów. Miley Cyrus jednoznacznie dała zrozumienia, że ewentualna ciąża jest dla niej bardzo prywatną sprawą i nie życzy sobie, by o niej pisać. 

Zostawcie mnie wszyscy w spokoju i wróćcie do gapienia się w jajko - zakończyła. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaskoczyli swoich fanów i pod koniec grudnia 2018 roku wzięli cichy ślub. Cała uroczystość była bardzo skromna, pojawiła się na niej tylko najbliższa rodzina pary. Niedługo później sama Cyrus pochwaliła się, że zmieniła stan cywilny i pokazała zdjęcia ze ślubu.

AG

Więcej o: