Miley Cyrus już po ślubie! Wiemy, ile kosztowała jej suknia. Wyciekł też akt małżeństwa

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Wiadomo już, kto zaprojektował suknię artystki. Cena robi wrażenie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po ślubie. Ta wiadomość z pewnością zaskoczyła wielu fanów wokalistki. Początkowo media na całym świecie obiegły dość niewyraźne zdjęcia Młodej Pary prosto z ceremonii zaślubin, lecz już chwilę później Miley opublikowała na swoim Instagramie kilka czarno-białych fotografii, które stały się oficjalnym potwierdzeniem tych doniesień. 

 

Suknia ślubna Miley Cyrus - cena, kto zaprojektował? 

Miley i Liam zorganizowali dość kameralną uroczystość, na której pojawiła się tylko ich najbliższa rodzina. Ceremonia miała miejsce w domu nowożeńców w Tennessee. Miley i Liam w dniu ślubu prezentowali się wyjątkowo skromnie. Wokalistka pokazała się w naprawdę zjawiskowej, ale przy tym także bardzo prostej, białej sukni, za której projekt odpowiadała Vivienne Westwood. Klasyczna kreacja dostępna jest na zamówienie, a jej koszt to 8600 dolarów, czyli ponad 32 tysiące złotych. Cyrus postawiła także na stonowany i subtelny makijaż. Liam natomiast miał na sobie elegancką, białą koszulę i  czarny garnitur. Ślubny look aktora dopełniły... sportowe buty!

Zobacz wideo

Przyznacie, że to dość nietypowe stylizacje ślubne jak na gwiazdy światowego formatu. Nam jednak bardzo przypadły one do gustu. Wam również? 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Akt małżeństwa

Co więcej, do sieci wyciekł również oficjalny akt małżeństwa, do którego dotarł portal TMZ. Jak możemy zauważyć, wokalistka na dokumencie podpisała się pełnym imieniem i nazwiskiem Miley Ray Cyrus.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - akt ślubuMiley Cyrus i Liam Hemsworth - akt ślubu TMZ

Kibicujecie tej parze?

DH

Więcej o: