Internautka zarzuciła Rozenek, że kłamie na temat wieku. Gwiazda odpowiedziała: "Daję milion złotych temu, kto znajdzie dowody"

Małgorzata Rozenek kłamie na temat swojego wieku? Tak twierdzi wielu internautów. Gwiazda zapowiedziała, że gwarantuje milion złotych temu, kto znajdzie dowody na to, że urodziła się w 1969 roku.
Zobacz wideo

Do mediów jak bumerang powraca temat wieku Małgorzaty Rozenek. Ten temat od lat wywołuje sporo kontrowersji. Choć Perfekcyjna zapewnia, że urodziła się w 1978 roku, wiele osób jest zdania, że gwiazda kłamie, a w tym roku skończy 50 lat.

Wszystko zaczęły się wtedy, kiedy w 2010 roku, w pewnym programie, Rozenek podpisano jako: "41-letnia matka dwójki dzieci". Od tamtej pory mnóstwo osób zarzuca Małgosi, że urodziła się w 1969 roku i wstydzi się przyznać, ile naprawdę ma lat.

Internautka zarzuca Rozenek, że kłamie na temat wieku

Temat wieku Rozenek znów powrócił. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie gwiazdy nawiązała się dyskusja, a jej uczestniczki są przekonane, że Małgorzata zbliża się do pięćdziesiątki. W komentarzach czytamy:

Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę złośliwie, po prostu tak to jest ukrywane, a mnie to ciekawi
Rozenek urodziła się w 1969 roku. W Wikipedii jej wiek jest sfałszowany. Nie potrafi się pogodzić ze swoim wiekiem i stąd ta cała szopka

W dalszej części rozmowy kobieta przekonywała niedowiarków, że w sieci dostępne są zdjęcia i dokumenty, potwierdzające to, że Rozenek jest znacznie starsza niż twierdzi. W końcu głos zabrała sama Perfekcyjna.

Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978 - napisała.

Musimy przyznać, że to kusząca oferta!

Co ciekawe, niektórzy stwierdzili, że zamiast tego Małgosia powinna pokazać swój akt urodzenia i tym sposobem zamknęłaby usta wszystkim niedowiarkom.

Myślicie, że to dobry pomysł?

KS

Więcej o:
Komentarze (82)
Internautka zarzuciła Rozenek, że kłamie na temat wieku. Gwiazda odpowiedziała
Zaloguj się
 • dank-a11

  Oceniono 49 razy 43

  Jest bardzo trudno odgadnac jej wiek, bo twarz ma piecdziesiecilatki a rozum pietnastolatki. I zgaduj zgadula.....

 • Gość: as

  Oceniono 40 razy 34

  tym gorzej dla niej , bo jesli to prawda że jest rocznikiem 79 tzn że szybko sie zestarzała i staro wygląda jak na swój wiek. Chce sobie strzelic samobója w kolano ? nie rozumiem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 37 razy 31

  Wygląda jak zadbana 50 Ale patrząc na nią jako 40 latka dziękuję za geny

 • Gość: mix

  Oceniono 23 razy 23

  Gośka, błagam! Wystarczy pokazać PRAWDZIWY dowód osobisty i zamykasz ludziom gęby. Czemu masz taki problem, żeby to uciąć jednym zdjęciem?
  A swoją drogą, jeśli zgłosi się więcej osób, to milion będzie do podziału, czy każda dostanie bańkę? Bo ludzi w Twojej klasie, w SP32 na Lewartowskiego było 30 osób!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 22 razy 22

  Ten milion tak jak ta ciąża ha, ha ta kobieta jest tak płytka żal mi tych dzieci ze maja takiego prymitywa w domu

 • Gość: Waly

  Oceniono 24 razy 22

  No sprytnie. Podala konkretną datę. Niech da milion temu kto udowodni, ze bliżej jej do 50 niż do 40 lat. Ja mam w tym roku 40 i bez zabiegów takich jak ona lepiej wyglądam i tak mi skora twarzy nie wiotczeje i powieki nie opadają. A jeszcze jak z Rozenkiem była, to juz wyglądała na 40+, teraz troche podnieśli, podciągneli i jeszcze widać. Rzęsy i szkła kontaktowe, konturowanievtwarzy tego nie ukryją.

 • Gość: Jax

  Oceniono 22 razy 20

  Oszustka i tak nie wyplaci ciąza byla z poduszka to sa pajace żałosne

 • Gość: fafik

  Oceniono 22 razy 20

  No wlasnei dla mnie jest dziwny jej wyglad, mam 40 lat i bez pacykowania wygladam o wiele lepiej i jak patrze na moje kolezanki to jest podobnie

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 19

  wystarczy pokazać datę na dowodzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX