Internautka zarzuciła Rozenek, że kłamie na temat wieku. Gwiazda odpowiedziała: "Daję milion złotych temu, kto znajdzie dowody"

Małgorzata Rozenek kłamie na temat swojego wieku? Tak twierdzi wielu internautów. Gwiazda zapowiedziała, że gwarantuje milion złotych temu, kto znajdzie dowody na to, że urodziła się w 1969 roku.
Zobacz wideo

Do mediów jak bumerang powraca temat wieku Małgorzaty Rozenek. Ten temat od lat wywołuje sporo kontrowersji. Choć Perfekcyjna zapewnia, że urodziła się w 1978 roku, wiele osób jest zdania, że gwiazda kłamie, a w tym roku skończy 50 lat.

Wszystko zaczęły się wtedy, kiedy w 2010 roku, w pewnym programie, Rozenek podpisano jako: "41-letnia matka dwójki dzieci". Od tamtej pory mnóstwo osób zarzuca Małgosi, że urodziła się w 1969 roku i wstydzi się przyznać, ile naprawdę ma lat.

Internautka zarzuca Rozenek, że kłamie na temat wieku

Temat wieku Rozenek znów powrócił. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie gwiazdy nawiązała się dyskusja, a jej uczestniczki są przekonane, że Małgorzata zbliża się do pięćdziesiątki. W komentarzach czytamy:

Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę złośliwie, po prostu tak to jest ukrywane, a mnie to ciekawi
Rozenek urodziła się w 1969 roku. W Wikipedii jej wiek jest sfałszowany. Nie potrafi się pogodzić ze swoim wiekiem i stąd ta cała szopka

W dalszej części rozmowy kobieta przekonywała niedowiarków, że w sieci dostępne są zdjęcia i dokumenty, potwierdzające to, że Rozenek jest znacznie starsza niż twierdzi. W końcu głos zabrała sama Perfekcyjna.

Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978 - napisała.

Musimy przyznać, że to kusząca oferta!

 

Co ciekawe, niektórzy stwierdzili, że zamiast tego Małgosia powinna pokazać swój akt urodzenia i tym sposobem zamknęłaby usta wszystkim niedowiarkom.

Myślicie, że to dobry pomysł?

KS