Naszyjnik z oddechami Majdanów na aukcji WOŚP. Cena póki co nie powala. Może się skusicie?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy może liczyć na wsparcie wielu gwiazd. Wśród przedmiotów sygnowanych m.in. przez Majdanów znalazł się dość oryginalny prezent.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bez wątpienia są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Gwiazdorskie małżeństwo często wykorzystuje swoją popularność, by wspierać najbardziej potrzebujących. Trzeba przyznać, że pomysł, na który wpadła pewna firma, jest dość oryginalny. Z całą pewnością wizerunek "Perfekcyjnej" może pomóc wypromować jedną z aukcji charytatywnych.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niosą pomoc innym

Na jednej z aukcji WOŚP pojawił się przedmiot, który należy do Małgorzaty i Radosława. Każdy ma szansę wylicytować ich oddechy, które są zamknięte w specjalnym naszyjniku z żywicy i srebra.

Wyjątkowy naszyjnik Majdanów na WOŚP - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz…oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz …powietrza - czytamy na stronie aukcji.

Oddechy Majdanów przekazane na aukcję AllegroOddechy Majdanów przekazane na aukcję Allegro Allegro

W poniedziałek przed południem aukcja WOŚP nie cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem. Na razie niepowtarzalny naszyjnik jest wart niecałe 100 zł. Jednak niemal pewne jest to, że fani Majdanów zrobią wszystko, by móc nosić na szyi część swoich ulubieńców. Co ciekawe, internauci mają też możliwość wylicytowania plecaków, które towarzyszyły Gosi i Radkowi w programie "Azja Express". Jednak w tym przypadku aukcja jest bezpośrednio koordynowana przez gwiazdorskie małżeństwo.

Na tegoroczną edycję przekazaliśmy nasze plecaki wraz z wyposażeniem, które towarzyszyły nam w programie "Azja Express". Znajdziecie w nich wszystkie zbędne oraz niezbędne rzeczy do przetrwania w tropikalnej Azji - napisała "Perfekcyjna" na swoim instagramowym profilu.
 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystawili na aukcje WOŚP m.in. piłkę z autografami zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej po wygranym meczu 4:2 z Czarnogórą podczas eliminacji do Mistrzostw Świata.

AD