Ariana Grande wspomina Maca Millera wzruszającym zdjęciem. Reakcja internautów OBRZYDLIWA

Ariana Grande opublikowała zdjęcie ze zmarłym niedawno Makiem Millerem i po raz kolejny musiała stawić czoło obrzydliwym zarzutom, jakoby promowała się na śmierci ukochanego.

Ariana Grande od śmierci swojego byłego partnera, Maca Millera, non stop musi mierzyć się z krytyką, choć "krytyka" to raczej mało powiedziane. Ludzie wystosowują zarzuty naprawdę dużego kalibru, począwszy od takich, że Ariana jest winna śmierci Maca. Zdaniem internautów piosenkarka nie tylko złamała Millerowi serce, ale teraz jeszcze próbuje się promować na jego śmierci. Jest to na tyle przykre, że postanowiła się bronić.

Ariana Grande odpowiada na zarzuty

W Święto Dziękczynienia Ariana Grande po raz kolejny wspominała byłego partnera, odświeżając wspólną fotografię sprzed roku.. 

Ariana Grande, Mac MillerAriana Grande, Mac Miller Instagram.com/arianagrande/

Na jej Twitterze zaczęły pojawiać się krytyczne komentarze.

Ariana, odpuść. Przeżywaj żałobę za zamkniętymi drzwiami. Przestań się na tym promować, skoro nawet Cię przy nim nie było, zanim to wszystko się stało.
Ona się promuje na jego śmierci.

Na drugi z zacytowanych komentarzy Ariana odpisała:

Życzę Ci, żebyś nigdy nie musiał przeżywać tego, co ja. Wysyłam dużo pokoju i miłości.

Potem rozwinęła swoją wypowiedź, nie ukrywając, że komentarze internautów są dla niej bardzo bolesne.

Niektóre rzeczy, które tu przeczytałam, wywołują u mnie mdłości. Przeraża mnie sposób myślenia ludzi i bardzo często są chwile, kiedy nie znoszę tego świata. Szkoda, że nie potrafimy być bardziej współczujący i wrażliwi. Wszystko co czuję, jest uzasadnione i bezpieczne. Wszystko, co robię jest prawdziwe i szczere.

Mac Miller zmarł we wrześniu w wieku 26 lat, po tym jak przedawkował narkotyki. Cztery miesiące wcześniej rozstał się z Arianą, która wiedziała o jego nałogu i w tym ludzie widzą jej największą winę. Wiedząc o problemie, odeszła i zaczęła układać sobie życie na nowo. Ona sama nazywała tę relację "toksyczną" i mówiła, że modli się o "swoją trzeźwość". 

WJ

Więcej o:
Komentarze (15)
Ariana Grande wspomina Maca Millera. Internauci: Przestań promować się na jego śmierci
Zaloguj się
 • yuraathor

  Oceniono 3 razy 3

  ale kto to ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  No i?

 • jedwabnymajdanek

  0

  jak maz alkoholik to rady "zostaw go, znajdziesz sobie kogos lepszego" to jak to w koncu jest ?

 • Gość: Iwona

  0

  Fuuuuuu

 • Gość: Iwona

  0

  Nie pasowaliscie do siebie

 • Gość: Dominika

  Oceniono 3 razy -1

  Komentarze internautów są okropne, jak można tak krzywdzić ? Każdy człowiek po stracie bliskiej osoby odczuwa żal i rozpacz. Dlaczego więc zarzucacie Grande nieszczerość i promowanie się na zmarłym? W święto dziękczynienia taki czyn to chyba nic nadzwyczajnego. Chciała dobrze a internauci i tak mają w głowach swoje bajki :) pozdrawiam zazdrośników :)

 • Gość: To nie jest twoja wina Ari

  Oceniono 3 razy -1

  To nie była wina Ariany, a ludzie to ogromne świnie. Ari cierpiała po jego śmierci, płakała, miała ataki paniki, a mimo to ludzie nie umieją zrozumieć że to był jego wybór ze popełnił samobójstwo. Czy nie możemy po prostu modlić się za niego i dac Arianie spokój?

 • Gość: ŻENADA

  Oceniono 1 raz -1

  Brak mi słów na nieczułość niektórych ludzi...

 • Gość: XDD beka z ludzi

  Oceniono 4 razy -2

  Dlaczego dziadki 40+ siedzące tylko przed komputerem na plotku/pudelku komentują te rzeczy jako lansowanie się czyjąś śmiercią? Czy nie macie wnuczkow do pilnowania :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX