Ariana Grande już tak nie wygląda. Ścięła włosy! "Wow. Nie wierzę, że to zrobiłaś". Efekt? Świetny!

Ariana Grande pozbyła się swoich długich, charakterystycznych dla niej włosów. Skąd ta zmiana?

Ariana Grande od zawsze kojarzona była ze swoimi długimi włosami. Fakt, że teraz niespodziewanie postanowiła się z nimi pożegnać, z pewnością zaskoczył fanów artystki. Ariana zamieściła na swoim Instagramie nowe selfie, na którym możemy zobaczyć, że gwiazda dość drastycznie ścięła swoje włosy. Nie jest to mała zmiana, gdyż teraz sięgają one ramion. Ariana postawiła więc na modny w tym sezonie long bob. 

Ariana Grande ma krótkie włosy - skąd ta nagła zmiana? 

Być może tak odważna metamorfoza spowodowana jest ostatnimi zdarzeniami, jakie mocno dotknęły artystkę. Przypomnijmy, iż całkiem niedawno Ariana była obwiniana przez fanów Maca Millera o jego samobójstwo. Gwiazda bardzo przeżywała wówczas tę tragedię. To jednak nie wszystko. Chwilę później media obiegła informacja, iż Ariana rozstała się ze swoim narzeczonym, Petem Davidsonem. Ten następnie publicznie wyśmiewał się ze śmierci Millera w rozrywkowym show. Ariana była w totalnej rozsypce. Piosenkarka na dłuższy okres wycofała się z życia publicznego, zniknęła nawet z mediów społecznościowych. Teraz powoli jednak odzyskuje chęci i siłę do życia.

 

Wiele wskazuje na to iż, to właśnie rozstanie z Patem, jak i jego późniejsze zachowanie, miały największy wpływ na metamorfozę Ariany. Gdy kobiety pragną bowiem zakończyć w życiu pewien etap, decydują się na spore zmiany w swoim wyglądzie. Ariana postawiła więc na ostre cięcie. Czy tym samym uda jej się w końcu zapomnieć o wszystkich tragicznych wydarzeniach? My oczywiście trzymamy za artystkę kciuki. 

Jeśli chodzi o fanów artystki, metamorfoza przypadła im do gustu.

Cudoooownie!
Wow. Jak uroczo. 
Ładnemu we wszystkim ładnie. 
Wow. Nie wierzę, że to zrobiłaś. Pięknie! - czytamy w komentarzach.

A wy co myślicie o tej przemianie? My jesteśmy na "tak"!

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.