"Ona jest naprawdę brzydka". Selena Gomez po 3 miesiącach odpowiedziała Stefano Gabbanie na ten "pocisk". Pokazała, że ma dystans do siebie!

Selena Gomez na salonach pojawiła się ze spinką z napisem "ugly", co w języku polskim oznacza nic innego jak... "brzydka". To nawiązanie do słów Stefano Gabbany, który nie jest fanem urody aktorki.

W czerwcu Stefano Gabbana, publicznie skrytykował wygląd Seleny Gomez. Cała sytuacja rozegrała się na Instagramie. Na profilu The Catwalk Italia pojawił się kolaż zdjęć piosenkarki w czerwonych kreacjach. Administratorzy spytali internautów, w której z nich Gomez prezentuje się najlepiej. Głos postanowił zabrać także słynny projektant mody. Jak się okazało, nie należy on do fanów urody byłej gwiazdy Disneya, a samą Selenę nazwą ''naprawdę brzydką''.

W obronie wokalistki stanęły jej koleżanki z branży, w tym Miley Cyrus. Od całego zajścia minęło już kilka miesięcy, ale gwiazda dopiero teraz postanowiła odnieść się do słów Gabbany 

Gomez wykorzystała do jedną ze swoich ostatnich stylizacji. Paparazzi przyłapali piosenkarkę w Nowym Jurku pod restauracją Nobu. Uwagę internautów przykuła błyszcząca spinka w jej włosach z napisem "Ugly". 

SELENA GOMEZ W SPINCE Z NAPISEM ''UGLY''. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Jak widać, Selena nie przejęła się krytyką, a co więcej, pokazała, że ma dystans do siebie. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>