Piotr Kupicha ożenił się! Drugą żoną piosenkarza została wicemiss Polonia

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka pobrali się trzy tygodnie temu. Parze udało się wziąć ślub bez obecności mediów.

Piotr Kupicha ożenił się! Lider zespołu "Feel" poślubił Ewelinę Sienicką. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, zakochani stanęli na ślubnym kobiercu trzy tygodnie temu. Szczegóły ceremonii nie są znane.

Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Ceremonia odbyła się trzy tygodnie temu. Było to bardzo osobiste przeżycie. Piotr i Ewelina są szczęśliwi - powiedział w rozmowie z nami Marcin Bachara, menadżer zespołu "Feel"

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka

Ukochaną Kupichy jest Ewelina Sienicka, wicemiss Polonia 2007. Para poznała się pięć lat temu. Na początku 2014 r. na świat przyszła ich córeczka Jagoda. Pierwsze spekulacje dotyczące ślubu pary pojawiły się już dwa lata  temu.

Żyje im się cudownie. Ich dwuletnia córka Jagódka świetnie się rozwija, a Piotr jest już pewny, że Ewelina jest kobietą jego życia - podał "Super Express".

Przypomnijmy, że to drugie małżeństwo Piotra Kupichy. Wcześniej związany był z Agatą Fręś. Jednak po ośmiu latach ich małżeństwo się rozpadło. Powód? Żona piosenkarza nie wytrzymała ponoć jego popularności

Nasze drogi rozchodziły się. Ten proces psucia się związku trwał długo. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Tak można się co najwyżej pokłócić, ale po jednej kłótni nie ma rozwodu. Nie można mieć pretensji do Agaty, mojej byłej żony, że najzwyczajniej w świecie tego nie wytrzymała. Rozumiem ją, że miarka się wreszcie przebrała. Bo wyglądało to tak, że wraca „gwiazda” do domu po dwóch tygodniach nieobecności, ale tylko ciałem, bo myślami już jest w kolejnych miastach, do których się wybiera - wyznał wokalista w wywiadzie dla "Gali".

Pozostaje nam życzyć młodej parze wszystkiego, co najpiękniejsze i dużo szczęścia!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.