Księżniczka Beatrice ma konto na Instagramie! Zagraniczna gwiazda wydała ją i pokazała film na Instastory

Księżniczka Beatrice prowadzi prywatne konto na Instagramie. Amerykańska modelka, Karlie Kloss, oznaczyła Beatrice na swoim Instastory.

Niektórzy twierdzą, że rodzina królewska ma życie usłane różami. Być może. Jednak obowiązują ich ściśle ustalone zasady, których muszą się trzymać. Protokół królewski zakazuje m.in posiadania kont na portalach społecznościowych. Jak się okazuje, nie zawsze jest to łatwe do zrealizowania. 

Księżniczka Beatrice ma konto na Instagramie

Prywatne konto na Instagramie postanowiła założyć sobie księżniczka Beatrice. Ba, ponoć prowadzi je już od jakiegoś czasu i wszystko trzyma w tajemnicy. Ponadto jej konto jest prywatne, a nie tak łatwo znaleźć się wśród obserwowanych przez księżniczkę. 

Jak wydało się, że Beatrice ma na Instagramie konto? Wszystko przez Karlie Kloss. Amerykańska modelka opublikowała jakiś czas na Instastory nagranie, na którym widać księżniczke. Jakby tego było mało, gwiazda oznaczyła swoją przyjaciółkę! Jej nick to "beayork".

Księżniczka Beatrice ma konto na InstagramieKsiężniczka Beatrice ma konto na Instagramie fot.screen Instagram

Katie chciała się prawdopodobnie pochwalić pierścionkiem zaręczynowym. Mina Beatrice jest bezcenna. Ciekawe jednak, jak zareagowała, kiedy dowiedziała się, że tajemnica o jej profilu na Instagramie wyszła na jaw. 

Jak podaje People.com, wśród obserwujących księżniczkę są takie osoby jak mama Beatrice, Cara Delevigne, czy też była dziewczyna księcia Harry'ego, Chelsy Davy.

People donosi też, że surowy zakaz posiadania konta w mediach społecznościowych obejmuje księcia Harry'ego, księcia Williama, Meghan Markle i Kate Middleton. Pozostali członkowie rodziny królewskiej mają już nieco więcej swobody.

Tak czy inaczej, lepiej żeby królowa się o tym nie dowiedziała.