Książę William ma prawie 2 metry wzrostu! A pozostali członkowie rodziny królewskiej? Możecie być zaskoczeni

Niektórzy członkowie rodziny królewskiej są naprawdę wysocy. W tym rankingu wygrywa książę William. Jednak księżna Kate może pochwalić się równie imponującym wzrostem.

Rodzina królewska wzbudza zainteresowanie ludzi z całego świata. Ich każde wyjście, każde nowe zdjęcie, każda przemowa są komentowane przez miliony osób. Szczęśliwcy, którzy mieli okazję widzieć monarchię na żywo, prawdopodobnie byli nieco zaskoczeni. Powód? Niektórzy członkowie rodziny królewskiej mogą pochwalić się naprawdę imponującym wzrostem.

Ile wzrostu mają członkowie rodziny królewskiej?

Na podstawie zdjęć i nagrań łatwo dostrzec, że najwyższy w rodzinie jest William. Ma dokładnie 193 cm wzrostu! Wszystko wskazuje na to, że książę Cambridge szukał równie wysokiej partnerki, bo Kate Middleton mierzy 179 cm. Przypomnijmy, że księżna zazwyczaj ma na stopach szpilki. W wysokich obcasach jest więc niewiele niższa od swojego małżonka.

Książę Harry ma 185 cm wzrostu. Mniej więcej tyle samo mierzy książę Filip. Zaś Meghan Markle ma 173 cm wzrostu.

Najniższa w rodzinie królewskiej jest sama królowa. Elżbieta II mierzy zaledwie 164 cm. Jednak to właśnie do niej wszyscy zwracają się "Wasza Wysokość" i to jej kłaniają się najniżej. Poza tym, lubiane przez królową kapelusze dodają jej kilka centymetrów.

Spodziewaliście się tego? Ciekawe, jak wysokie będą pociechy książęcej pary. Niektórzy już widzą wizualne podobieństwo małego George'a do księcia Williama i księżniczki Charlotte do królowej Elżbiety. Ciekawe, czy będzie to miało przełożenie także na wzrost.

KS