Alżbeta Lenska ogoliła się na łyso po operacji mózgu. Całość nagrała we wzruszającym filmie

Alżbeta Lenska niedawno przeszła poważną operację, po tym jak pękł jej tętniak w mózgu. Teraz ogoliła swoją głowę. Zrobiła to w słusznym celu.

Alżbeta Lenska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że życie może zaskoczyć naprawdę dramatycznymi wydarzeniami. Właśnie poczuła się na tyle dobrze po operacji tętniaka, żeby podzielić się swoim pierwszym projektem po operacji. Jak podkreśla - prywatnym.

Alżbeta Lenska zgoliła włosy w ważnej sprawie

Alżbeta Lenska zmieniła podejście do życia po wypadku, teraz stara się cieszyć każdą chwilą. Postanowiła też, że nawet zmiana fryzury ma czemuś posłużyć. Tak oto przygotowała specjalny projekt, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. Aktorka założyła też kanał na Youtubie, gdzie będzie się dzielić różnymi przemyśleniami:

Jest gotowy mój pierwszy projekt! Ten materiał to mój pierwszy osobisty projekt, który zrobiłam z myślą o Was. Przez to co mi się przydarzyło, moje stare nastawienie do niektórych rzeczy w życiu zmieniło się na całościowo życiowy optymizm.

Dlaczego włosy

Mój pomysł na włosy i konkretną fryzurę od razu miałam w głowie, ale chciałam je obciąć razem z Wami, dlatego musiałam wrócić do sił, żeby stanąć przed kamerą. Pierwszy raz stanęłam przed kamerą w studio nie jako aktorka z przygotowanym tekstem, tylko prywatnie. Ja, z tym co mam w sercu, chcę się z Wami podzielić. Konieczność nowej fryzury z różnych powodów niech Was nie załamuje.

Cały film możecie obejrzeć tutaj:

 

Alżbeta Lenska nie tylko namawia do pomocy potrzebującym. Zachęca też do tego, żeby cieszyć się życiem i zdrowiem, bo to naprawdę wiele znaczy.

Fani odpowiadają Alżbecie Lenskiej

Z komentarzy pod filmem wynika jednoznacznie, ze jej fani są bardzo poruszeni tym, co aktorka ma do powiedzenia:

Brawo, gratuluję odwagi i siły, filmik mega, ale też wzruszający.
Rozpłakałam się jak małe dziecko, jak czekoladki nie dostanie. Boże, dziękuję Ci za takich ludzi, właśnie takich jak Ty! Jesteś niesamowita!
Wzruszyłam się... Jest Pani niesamowita! Oby więcej tak pozytywnych ludzi jak Pani.

Alżbeta Lenska niedawno przeszła poważną operację

Lenskiej niespodziewanie pękł tętniak. Aktorka musiała przejść natychmiastową operację. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.