Alżbeta Lenska w emocjonalnym wpisie po operacji. "Zastanawiam się, kiedy będę silna?". Pokazała też nowe zdjęcie

Alżbeta Lenska przeszła operację mózgu. W pogodnych słowach opowiada teraz o zdrowiu oraz jak spędza czas z rodziną. Choć zachowuje optymizm, można zauważyć nieco zrozumiałego niepokoju.

Alżbeta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego, wróciła do domu po operacji mózgu, którą przeszła kilkanaście dni temu. Aktorce podczas spektaklu pękł tętniak w mózgu - jej mąż wtedy prosił na Instagramie o modlitwę w jej intencji. Leńska po powrocie ze szpitala sama opowiada o tym, jak się czuje i co się dokładnie stało. Zdecydowała się też pokazać ślady na głowie.

Alżbieta Lenska po operacji mózgu pisze o swoim zdrowiu 

Aktorka wróciła do domu i w niedzielę dodała kolejny wpis, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami o tym, co ją niedawno spotkało. Widać, że ciągle stara się to przepracować i nie jest jej łatwo w tej sytuacji, słowo 'abstrakcja' wybija się w jej wypowiedzi na pierwszy plan:

Mój Antek się mnie dziś zapytał, dlaczego cały czas używam słowa 'abstrakcja'? Nie miałam pojęcia, ale faktycznie często używam ten wyraz... pomimo tego, że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcją

Alżbieta Lenska mówi o swojej przyszłości 

Alżbieta Lenska zaznacza też, że jest optymistką, ale są rzeczy, które w takiej sytuacji ją trochę jednak martwią. Zastanawia się, kiedy jej życie wróci do normy i ile potrwa rekonwalescencja:

Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam... kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem? Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie.

Choć Lenska jeszcze nie wie, jak ułoży się teraz jej życie, to cieszy się ze wsparcia rodziny. Jej mąż kupił dla niej bardzo piękny hamak, w którym się teraz relaksuje:

Rafał kupił wspaniały hamak na nasz balkon, żeby się wspaniale odpoczywało.

Alżbieta Lenska gotuje po operacji 

Alżbieta Lenska stara się też żyć, jak przedtem. W niecałe dwa tygodnie po operacji mózgu próbowała nawet sama zrobić pizzę, ale musiała pomóc jej siostra, bo pacjentka opadła z sił:

Ja zrobiłam ciasto na pizzę i musiałam odpocząć, ale siostra robi resztę pizzy z mojego przepisu i chyba będzie pyszna?

Lenska też zastanawia się nad ważną kwestią. Nie wie, co zrobić z fryzurą po operacji - przecież z połowy głowy zgolono jej włosy:

Dziś myślę co zrobić z fryzurą - ogolić czy obciąć oto jest pytanie? To mój dzisiejszy abstrakcyjny temat - cała reszta nie jest dziś ważna, bo niedziela jest cudowna? Miłego dnia.

Jak widać aktorka, mimo trudnych przeżyć, naprawdę stara się patrzeć na życie z optymizmem. Życzymy jej dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia.

JAB 

Więcej o:
Komentarze (21)
Alżbeta Lenska opowiada o zdrowiu. Zastanawia się, kiedy będzie silna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 20

  ja zycze powrotu do sil,spelnienia marzen i wszystkiego najlepszego

 • grzetoja

  Oceniono 12 razy 8

  Szanowna pani zdrowia, siły i wytrwałości. A co do fryzury, kiedyś odrośnie ! I proszę nie przejmować się trollami.

 • elenem

  Oceniono 9 razy 7

  Powrotu do sił i zdrowia życzę. :)
  A fryzura.... teraz takie wygolone modne, lekko podciąć asymetrycznie z linią brody z jednej strony i będzie git ! Fryz wpisuje się w trendy. :))

 • Gość: krystyna

  Oceniono 2 razy 2

  Przy długich włosach można zrobić "zaczeskę na pożyczkę" ;-)

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Kochana Pani ....Ciesze sie ,ze wraca Pani do zdrowia.Daj kobieto zyc i daj spokoj z tym uzewnetrznianiem sie.Tyle ludzi cierpi z powodu takiego przypaku jak pani ,dosyc

 • Gość: kolejna internetowa cierpiętnica?

  Oceniono 9 razy 1

  Czas chyba już skończyć ten serial. Uratowano jej życie, wraca do zdrowie, więc po co to dalej medialnie ciągnąć przy pomocy portali społecznościowych? Dla atencji? Chwali się czy żali?

 • Gość: Jyte

  0

  Pewnie wspólna modlitwa pomogla😃

 • Gość: zaprawdę powiadam wam....

  Oceniono 12 razy 0

  Swego czasu mąż prosił o modlitwę, więc módlmy się za powrót rozumu...

 • Gość: Dzień Dziecka

  Oceniono 1 raz -1

  Ona wzbudzała we mnie pozytywne emocje, dopóki się nie odzywała. Teraz w kółko coś pisze i czar prysł. „Rzeczywiście często używam ten wyraz”???? Jak aktorka może nie potrafić odmieniać słów przez przypadki???? WTF?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX