Andrzej Duda je żonie z ręki. I to dosłownie! Agata Duda karmiła męża kiełbasą

Andrzej Duda z żoną Agatą pojawili się na gali AgroLigi. Tam zostali przyłapani na czułych gestach.

Para Prezydencka w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego uczestniczyła w gali AgroLigi. W zorganizowanym konkursie wzięli udział najlepsi w kraju rolnicy i przedstawiciele najprężniej rozwijających się firm agrobiznesowych. Nie zabrakło więc stanowisk z wyrobami własnymi. Andrzej Duda z żoną zostali przyłapani na degustacji wędlin. Prezydentowa z czułością karmiła męża!

Andrzej Duda i Agata Duda - AgroLiga

Andrzejowi Dudzie bardzo smakowały kiełbasy i szynki, o czym świadczy jego zadowolona mina. Nie pogardził także barszczem. Zresztą nie ma się co dziwić - wszystko wygląda smakowicie. Agata Duda z okazji gali założyła jasną sukienkę w kwiaty i zaczesała włosy do tyłu.

Coś nam się wydaje, że Para Prezydencka dobrze się bawiła i miło spędziła czas.

Andrzej Duda i Agata Duda na gali AgroLigi. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Konkurs AgroLigi

W tym roku konkurs odbył się po raz 25. Konkurs AgroLigi organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, na szczeblu krajowym zaś – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Od 2008 roku Honorowy Patronat na Galą AgroLigą sprawuje Prezydent RP. Andrzej Duda w trakcie przemówienia zwrócił uwagę, że powinniśmy budować markę Polski jako kraju produkującego dobrą, zdrową żywność.

Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

AW

Więcej o: