Andrzej Duda jest podrywany przez modelkę. Niedawno było głośno o jej romansie z innym politykiem. Żona prezydenta ma powody do obaw?

Izabela Pek stara się przedostać do świata polskiej polityki. Najpierw wdała się w romans ze Stanisławem Piętą, a teraz ma na oku.. Andrzeja Dudę!

Izabela Pek, jak sama o sobie mówi, jest politologiem, aktywistką społeczną i modelką o pseudonimie "Czarna Pantera". Czyżby chciała zostać też prezydentową? Jej dziwne zachowanie może na to wskazywać.

Pek od początku prezydentury Andrzeja Dudy jeździ za nim na oficjalne uroczystości i wiece. Swoją sympatię do prezydenta wyraża też we wpisach w mediach społecznościowych. Jej wyznania mogły zaniepokoić Agatę Dudę. Oto niektóre z wpisów:

Czasem taka dzika ochota na Prezydenta Andrzeja Dudę.

Drogi Panie Andrzeju! Ponieważ Pan wylatuje i zapewne pojutrze dostanie wiele tego typu wiadomości, postanowiłam, że napiszę dzisiaj. Kłaniam się, resztę już Pan wie. Jak bardzo lubię, podziwiam i dziękuje. Życzę Panu snów, z których można zaparzyć herbatę i aniołów nad domem.

Izabela stara się nawet zmienić swój wizerunek i upodobnić się do... żony prezydenta. Na wspólnych zdjęciach z głową państwa widać, że jej fryzura jest bardzo podobna do tej, którą nosi Agata Duda

Pek nie przestaje dawać znaków, że jest zainteresowana prezydentem, choć już dwa lata temu dostała od niego jasny sygnał, że znalazł już swoją wybrankę serca. 

W młodości na pewno był Pan ciachem szkoły i znajdywał kartki podrzucone do plecaka - napisała na Twitterze w Walentynki.

Miałem już wtedy swoją ukochaną "Walentynkę" Agatkę i w tej materii nic się nie zmieniło od 26 lat - odpowiedział jej.

Wydaje nam się, że żona Andrzeja Dudy nie ma się o co martwić. Odpowiedź prezydenta powinna ją uspokoić.

Izabela Pek i Stanisław Pięta

O Izabeli Pek zrobiło się głośno w momencie, w którym pojawiły się doniesienia o jej romansie z politykiem Stanisławem Piętą. Pięta i Pek poznali się w podczas jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. Ponoć żonaty poseł i ojciec uwiódł Pek i ją oszukał. Ponoć obiecał kobiecie ślub i założenie rodziny. Ich wymiana zdań w mediach społecznościowych tylko podgrzała atmosferę wokół ich relacji. Więcej o ich znajomości przeczytacie TUTAJ.

MT