Wiedzieliście, że Marcin Prokop ma młodszego brata? Sebastian poszedł w jego ślady

Sebastian Prokop to młodszy o 10 lat brat Marcina Prokopa. On także zajmuje się konferansjerką.

Marcina Prokopa zna chyba każdy. Jednak nie wszyscy wiedzą, że ma on rodzonego brata, Sebastiana. Co ciekawe, to właśnie dziennikarz prosił rodziców o rodzeństwo. 

Wielkim marzeniem Marcina było rodzeństwo. Tak bardzo go pragnął, że wymyślił sobie brata. Nadał mu nawet imię - Daniel. Rozmawiał z nim, grał w warcaby, a zdarzało się, że spał na podłodze, bo rezerwował dla tego drugiego miejsce w łóżku - dowiadujemy się z portalu "Pomponik". 

Rodzice spełnili marzenie przyszłego dziennikarza i gdy ten miał 10 lat na świat przyszedł Sebastian Prokop. Przez znaczącą różnicę wieku na początku nie mieli najlepszego kontaktu. Jednak teraz brat jest dla niego jedną z najbliższych osób.

Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła - wyznał w jednym z wywiadów.

Jak się okazuje, Sebastian Prokop poszedł w ślady brata. Skończył dziennikarstwo. Jest konferansjerem i menedżerem. Kilka lat temu założyli we dwóch firmę i prowadzili imprezy. Natomiast pasją Sebastiana jest także muzyka. Gra on na basie w zespole Franken. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>

Co więcej... musimy przyznać, że jest on równie przystojny jak jego brat!

MM

________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: