Andrzej Grabowski rozwiódł się z żoną. Będzie musiał jej sporo zapłacić

Sprawa rozwodowa Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej dobiegła końca. Udało im się dojść do porozumienia również w kwestii majątku.

Małżeństwo Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej-Grabowskiej dobiegło końca. Jak donosi "Super Express", ostatnia rozprawa trwała zaledwie 30 minut. Oboje też uśmiechali się do siebie i podali sobie dłonie.

Nie było orzekania o winie. Rozwiedliśmy się za porozumieniem stron. Rozwód nie był moim marzeniem, ale cieszę się, że mam to już za sobą - powiedziała w rozmowie z "SE" Kruszewska.

Jej adwokat, Tomasz Uliasz, dodał, że sprawa nie była łatwa, ale cieszy się, że strony doszły do porozumienia, co zaoszczędziło stresu każdej z nich.

Jak dowiedział się "SE", rozwód będzie aktora słono kosztował. Grabowski po uprawomocnieniu wyroku musi oddać byłej żonie milion złotych. Wcześniej był nieugięty i uważał, że willa z basenem warta 5 milionów złotych należy się tylko jemu. 

-Andrzej chciał dać Anicie 50 tys. zł, ale ona się na to nie zgodziła. Musi zapłacić milion złotych - powiedział znajomy aktora.

Andrzej i Anita Grabowscy poznali się na planie serialu "Tylko miłość" ponad 10 lat temu. Ona wtedy była po rozstaniu z mężem, a on został porzucony przez żonę, Annę Tomaszewską, która odeszła do Krzysztofa Piaseckiego. W czerwcu 2009 roku para wzięła ślub. Niestety, dwa lata temu między małżonkami zaczęło się psuć. Anita przeszła dwa poważne udary mózgu, miała też kłopoty ze wzrokiem. Grabowski miał wtedy wpaść w wir pracy i zaniedbywać żonę a ich małżeństwo przechodziło coraz poważniejsze kryzysy. Ostatecznie para postanowiła się rozstać a Kruszewska powoli dochodzi do zdrowia.

OG

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (51)
Andrzej Grabowski rozwiódł się z żoną. Będzie musiał jej sporo zapłacić
Zaloguj się
 • Gość: Tro

  Oceniono 20 razy 14

  Po co oni sie pobieraja w wieku srednim jesli jak jest choroba to rozstaja siesię zaraz i w sadzue walcza o kase. Po co?

 • ziomekp.1

  Oceniono 11 razy 11

  Przychodzi facet do sklepu z zabawkami aby kupić prezent i ogląda Barbie, jedna kosztuje 20 a druga 200 dolców, ogląda je ze wszystkich stron i nie widzi żadnej różnicy, woła sprzedawcę:
  Przepraszam, czy te lalki są identyczne?
  Tak, odpowiada sprzedawca.
  To dlaczego jedna kosztuje 20 a druga 200 dolców --pyta facio.
  Bo ta za 200 jest po rozwodzie z Kenem i w skład Barbie wchodzi dom Kena, samochód Kena oraz jacht Kena -- odpowiada sprzedawca.
  To jest mój komentarz do w/w sytuacji.

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 8 razy 6

  A mógł iść do tego pośredniaka, mógł tyle nie siedzieć z Kozłowskim u Stasia i nie chlać tego piwska. W końcu Halinka się wnerwiła i poszła do tego adwokata.

 • Gość: Lottar

  Oceniono 11 razy 5

  Madry facet sie nie zeni, szczegolnie w pewnym wieku, szczegolnie jak ma duzo kasy :-) No po co mu to bylo??? Po co? :D

 • Gość: zez

  Oceniono 13 razy 5

  To Grabowski zostawił żonę, chciał wrócić, miejsce już było zajęte przez Piaseckiego.

 • Gość: Dżentelmen

  Oceniono 6 razy 4

  Nie jestem za tym żeby po rozwodzie jedna ze stron placila drugiej. Ale Za to że Obszczymur Grabowski zostawił żonę kiedy ta zachorowała to powinien zapłacić 2x więcej niz mu zasadzono.

 • Gość: mam innego nicka

  Oceniono 12 razy 4

  obleśny niczym Kiepski, rola weszła w życie

 • Ryszard Lewicki

  Oceniono 8 razy 4

  Z żoną, powiadacie, się rozwiódł. No ale dobrze, że choć mąż mu pozostał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX