Andrzej Grabowski rozwiódł się z żoną. Będzie musiał jej sporo zapłacić

Sprawa rozwodowa Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej dobiegła końca. Udało im się dojść do porozumienia również w kwestii majątku.

Małżeństwo Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej-Grabowskiej dobiegło końca. Jak donosi "Super Express", ostatnia rozprawa trwała zaledwie 30 minut. Oboje też uśmiechali się do siebie i podali sobie dłonie.

Nie było orzekania o winie. Rozwiedliśmy się za porozumieniem stron. Rozwód nie był moim marzeniem, ale cieszę się, że mam to już za sobą - powiedziała w rozmowie z "SE" Kruszewska.

Jej adwokat, Tomasz Uliasz, dodał, że sprawa nie była łatwa, ale cieszy się, że strony doszły do porozumienia, co zaoszczędziło stresu każdej z nich.

Jak dowiedział się "SE", rozwód będzie aktora słono kosztował. Grabowski po uprawomocnieniu wyroku musi oddać byłej żonie milion złotych. Wcześniej był nieugięty i uważał, że willa z basenem warta 5 milionów złotych należy się tylko jemu. 

-Andrzej chciał dać Anicie 50 tys. zł, ale ona się na to nie zgodziła. Musi zapłacić milion złotych - powiedział znajomy aktora.

Andrzej i Anita Grabowscy poznali się na planie serialu "Tylko miłość" ponad 10 lat temu. Ona wtedy była po rozstaniu z mężem, a on został porzucony przez żonę, Annę Tomaszewską, która odeszła do Krzysztofa Piaseckiego. W czerwcu 2009 roku para wzięła ślub. Niestety, dwa lata temu między małżonkami zaczęło się psuć. Anita przeszła dwa poważne udary mózgu, miała też kłopoty ze wzrokiem. Grabowski miał wtedy wpaść w wir pracy i zaniedbywać żonę a ich małżeństwo przechodziło coraz poważniejsze kryzysy. Ostatecznie para postanowiła się rozstać a Kruszewska powoli dochodzi do zdrowia.

OG

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.