Dominika Gawęda wyszła za mąż! Suknia ślubna była "subtelna i eteryczna"

Dominika Gawęda wyszła za mąż za gitarzystę grupy Pectus, Macieja Szczepanika. Ślub w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół odbył się w minioną sobotę.

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik powiedzieli sobie "tak". Ceremonia odbyła się w plenerze, w ogrodach Pałacu Chojnata pomiędzy Łodzią a Warszawą.

Suknia ślubna

Kreacja panny młodej ze spódnicą z jedwabnego tiulu i górą z hiszpańskiej koronki została zaprojektowana przez Violę Piekut. Wybór ten nie dziwi - Gawęda wielokrotnie współpracowała z projektantką przy tworzeniu strojów scenicznych dla Blue Cafe.

Podczas rozmowy z Wedding.pl projektantka wielokrotnie podkreślała jedno największe marzenie Dominiki: suknia miała być subtelna! Gdy już myślały, że znalazły idealną, delikatną koronkową suknię, postanowiły zmienić zdanie, by wydobyć z Dominiki to, co najpiękniejsze. I tak powstała eteryczna, uszyta na zamówienie suknia ślubna wokalistki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Początki związku

Pierwsze plotki o tym, że Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik są parą, pojawiły się trzy lata temu. Oboje konsekwentnie zaprzeczali tym doniesieniom aż do czasu zaręczyn, które odbyły się rok temu.

Zdjęcia udostępniamy dzięki uprzejmości serwisu Wedding.pl.

Dominika Gawęda wychodzi za mąż! To muzyk grupy Pectus, z którym wcześniej romansowała. "Są już po zaręczynach"

wj

Więcej o: