Babcia Dariusza Krupy kiedyś go broniła. Teraz wyznaje: Do roboty, do kamieniołomów bym go wysłała! Dalej jeszcze mocniej

Babcia Dariusza Krupy wierzy w winę wnuka. Uważa, że pobyt w więzieniu może być dla niego dobrą nauczką.

Dariusz Krupa przed tygodniem został prawomocnie skazany na karę 6 lat pozbawienia wolności za potrącenie kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Jak dowiedli biegli, Krupa był wówczas po spożyciu narkotyków. Jeszcze przed rokiem w niewinność mężczyzny wierzyła jego babcia, która na łamach "Życia na gorąco" broniła wnuka, pisząc, że nie wierzy, że przyjmował środki odurzające.

To dobry chłopak. On nigdy nawet "cholera" nie powiedział. Nie wierzę, że wziął narkotyki. Jak przychodzili do mnie, to Alanek tak go całował, mówił "Tatuniu, kochany tatuniu" - mówiła wówczas w rozmowie z tygodnikiem.

Teraz jednak pod wpływem wyroku i dowodów świadczących na jego niekorzyść całkowicie zmieniła zdanie na temat swojego wnuka. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" wyznała, że jest jej żal tylko kobiety, która straciła życie w wypadku.

Szkoda mi tej kobiety, mogła jeszcze długo pożyć. Ale Darka mi nie szkoda! To co, on nie wiedział, co robi? Do roboty, do kamieniołomów bym go wysłała! Mimo że to mój wnuk - czytamy jej wyznanie w "Dobrym tygodniu".

Liczy też na to, że pobyt w więzieniu będzie dla Krupy ważną lekcją na przyszłość.

Możliwe, że wydorośleje. Niech to zadziała wychowawczo na innych. Niech będzie przestrogą dla tych wszystkich, którzy chcieliby usiąść za kółkiem po narkotykach albo po alkoholu" - zakończyła.

Dariusz K. "nie podjął próby kontaktu z synem". Górniak pozbawi go praw rodzicielskich? Jest jej komentarz

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.