dariusz k.

Więcej o:

dariusz k.

Wypowiedzi na forum o:

dariusz k.

 • Dariusz . K wysypisko odpadów w Jelencu

  Czy ktos widział artykuł w gazecie pomorskiej o nielegalnym wysypisku toksycznych odpadów na wynajętej dzialce. Zorganizował to Dariusz K. z chelmna Czy to ten sam Pan od dywanów w grubnie kiedyś ?

 • Trener Dariusz K. oskarżony o korupcję

  Po co podawać w artykule Dariusz K. skoro podajecie też całe nazwisko "W lipcu zarząd Lechii Gdańsk zawiesił Dariusza Kubickiego"

 • Dariusz K.: "Bo to zła kobieta była"

  Koleś próbuje wymigać się od odpowiedzialności stosując obrzydliwe metody. Zresztą do zażywania narkotyków przyznał się IMO tylko dlatego, aby obniżyć wyrok. Żenada.

 • Re: Dariusz K.: "Bo to zła kobieta była"

  W żadnym wypadku nie bronię Dariusza K., ale niektóre kobiety potrafią zrujnować zdrowie psychiczne niejednemu człowiekowi.

 • Re: Dariusz K.: "Bo to zła kobieta była"

  A jedno mnie tutaj od poczatku mierzi: Dariusz K., byly maz Edyty Gorniak - czyli sprawca bardziej chorniony niz byla zona (choc to ochrona pozorna, bo kazdy od razu wiedzial, kto zacz).

 • Re: Dariusz K.: "Bo to zła kobieta była"

  Cóż za egzaltacja... Dariusz K. zdążył dorobić się nowej narzeczonej, nowego dziecka (wprawdzie został do uznania zmuszony przez sąd) i zupełnie nowych długów więc naćpanie się koksem nie było bezpośrednim skutkiem rozstania się z Edzią.

 • Re: Dariusz K.: "Bo to zła kobieta była"

  > Akurat zazywanie narkotykow to okolicznosc obciazajaca. Niestety nie: "Jak donosi Dariusz K. ma zamiar zmienić dotychczasową linię obrony i przyznać się do spowodowania wypadku w stanie po użyciu kokainy. Jeśli sąd przychyli się do wersji "po użyciu" zamiast "pod wpływem", może mu grozić zamiast

 • Dariusz K. i Daniela B. v-ce prezes i prokurentka

  To przedstawiciele wysokoopłacanej kadry zarządzającej w tej firmie . Od takich ludzi oczekuje sie znajomości tematu a tu :Daniela B. potwierdziła fakt wręczenia prawnikom wypowiedzeń, ale wyjaśniła, że nie była świadoma konsekwencji. Dariusz K. nie przyznał się do winy i odmówił składnia wyjaśnień.

 • Re: Dariusz K.: "Bo to zła kobieta była"

  triss_merigold6 napisała: > Z tym utrudnianiem to wersja pana była, tak? Nie, to była prawda. Byłą żonę znaliśmy, bo okazjonalnie wpadała na różne imprezy, gdy jeszcze byli razem. Czepiała się o wszystko. Mężczyźni też mają załamanie nerwowe. Podobno nawet częściej od nas. Nie znam Dariusza K. Nie

 • Re: Wczoraj Robert S. Dziś Dariusz K. Obaj z PiS.

  dobijali sie do pokoju hotelowego poslanki samoobrony. Mala wzmianka w mediach. Polutycy sld .... golen, kropelki na serce, plyn do w sld, Nie ma o czym mowic. Taka Polska wlasnie. Ps. kto to Dariusz K ?? Znany na caly swiat polityk PiS ???