Michał Żurawski to jeden z najfajniejszych uczestników "Azja Express". A prywatnie? Mąż Romy Gosiąrowskiej. To nie wszystkie niespodzianki!

Michał Żurawski w show TVN-u jest opanowany, "cool" i bardzo zabawny. Fani od razu go polubili, ale o aktorze nadal nie wiadomo zbyt wiele. Dlatego przybliżymy Wam jego postać.

Michał Żurawski ma 37 lat, urodził się w Zabrzu. Już w liceum interesował się teatrem, ale początkowo planował studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Na szczęście los potoczył się inaczej - dostał się na warszawską Akademię Teatralną.

Tyle z "życiorysu" oficjalnego. Prywatnie Żurawski jest mężem Romy Gąsiorowskiej, z którą wychowuje dwójkę dzieci - czteroletniego Klemensa i dwuletnią Jadwigę.

Michał pozostawił dla Romy swoją pierwszą żonę. Gąsiorowską poznał na planie serialu "Londyńczycy", w którym wspólnie grali. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś więcej, a dowody łączącego ich uczucia to nie tylko potomstwo i urocze zdjęcia ze ścianek. Aktor ma na ręce wytatuowane imię swojej ukochanej. 

Skąd poza "Azja Express" możecie kojarzyć Michała? Debiutował w epizodycznych rolach w "Na dobre i na złe", ale kojarzony jest przede wszystkim z takich produkcji jak "Miasto 44", "Karbala" czy "W ciemności". Jego młodszy brat, Piotr, również jest aktorem.

Trzymacie za niego kciuki?

JM

Więcej o:
Komentarze (12)
Michał Żurawski to jeden z najfajniejszych uczestników "Azja Express". A prywatnie? Mąż Romy Gosiąrowskiej. To nie wszystkie niespodzianki!
Zaloguj się
 • Gość: Mimi

  Oceniono 28 razy 26

  Super pozytywny facet, zabawny i inteligentny- od początku to moj faworyt!

 • Gość: Daria

  Oceniono 14 razy 12

  Naprawdę jest świetnym facetem, jest zbyt fajny na ten program, wyróżnia się inteligencją i klasą na tle pozostałych bardzo słabych osób

 • Gość: csdc

  Oceniono 10 razy 8

  rozsmiesza mnie jak nikt inny w tym programie

 • Gość: Liderks

  Oceniono 6 razy 6

  Z tego co wiem , to pani Roma gasiorowska jest pana Michała pierwszą żoną. A co do programu to, to byłoby dużą stratą gdyby odpadł z partnerem, bo podnoszą poziom tej produkcji. Choć jak na razie to bardzo mało ich pokazują. Tak jakby tylko celebryci brali w tym udział.

 • Gość: frania

  Oceniono 11 razy 5

  Jak można go nie znać?!!! Zagrał w wielu popularnych produkcjach. o rany nie piszcie o Nim jakby pojawił sie z nikąd

 • Gość: es

  Oceniono 6 razy 4

  Jesst super ! Mój faworyt :)

 • Gość: bibi

  Oceniono 5 razy 3

  bardzo fajna para w azja express! chciałabym aby zaszli daleko

 • Gość: ewa

  0

  chyba to co niżej już nieaktualne!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX