Michał Żurawski to jeden z najfajniejszych uczestników "Azja Express". A prywatnie? Mąż Romy Gosiąrowskiej. To nie wszystkie niespodzianki!

Michał Żurawski w show TVN-u jest opanowany, "cool" i bardzo zabawny. Fani od razu go polubili, ale o aktorze nadal nie wiadomo zbyt wiele. Dlatego przybliżymy Wam jego postać.

Michał Żurawski ma 37 lat, urodził się w Zabrzu. Już w liceum interesował się teatrem, ale początkowo planował studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Na szczęście los potoczył się inaczej - dostał się na warszawską Akademię Teatralną.

Tyle z "życiorysu" oficjalnego. Prywatnie Żurawski jest mężem Romy Gąsiorowskiej, z którą wychowuje dwójkę dzieci - czteroletniego Klemensa i dwuletnią Jadwigę.

Michał pozostawił dla Romy swoją pierwszą żonę. Gąsiorowską poznał na planie serialu "Londyńczycy", w którym wspólnie grali. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś więcej, a dowody łączącego ich uczucia to nie tylko potomstwo i urocze zdjęcia ze ścianek. Aktor ma na ręce wytatuowane imię swojej ukochanej. 

Skąd poza "Azja Express" możecie kojarzyć Michała? Debiutował w epizodycznych rolach w "Na dobre i na złe", ale kojarzony jest przede wszystkim z takich produkcji jak "Miasto 44", "Karbala" czy "W ciemności". Jego młodszy brat, Piotr, również jest aktorem.

Trzymacie za niego kciuki?

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.