Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przez wiele lat tworzyli udany związek. Doczekali się syna Filipa, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Markowska nie narzekała zbyt długo na samotność. Znalazła szczęście u boku tajemniczego Tomasza. Zakochani jakiś czas temu stanęli na ślubnym kobiercu. "Nigdy w życiu nie miałam tyle miłości co w piosence 'Miłość, Wiara, Nadzieja', bo pierwszy raz mogę się pochwalić, że wzięłam ślub! Że wypełnia mnie miłość" - powiedziała Markowska dla portalu "Viva!". Teraz wokalistka wystąpiła w śniadaniówce i opowiedziała o swoim małżeństwie.
Patrycja Markowska wystąpiła w niedzielnym wydaniu programu "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o nowym teledysku. Co ciekawe, wystąpił w nim mąż wokalistki. - Tomek jest w moim teledysku na drugim planie, ale nie wyobrażałam sobie tego inaczej, to było takie naturalne - opowiadała. Ewa Drzyzga wypytywała Markowską o to, co zmieniło się w jej życiu dzięki mężowi. Wokalistka wyglądała na bardzo szczęśliwą.- O rany, czuję wolność. Nie wiem w ogóle, jak to powiedzieć. To jest to, że niby jest małżeństwo, a jest wolność, ale w ogóle słuchajcie, przestałam mieć teraz ciśnienie na cokolwiek. Jestem tak szczęśliwa - powiedziała Patrycja Markowska w programie "Dzień Dobry TVN".
W dalszej części rozmowy wokalistka wyjawiła także, jak szczęśliwe małżeństwo oddziałuje na bardzo ważną część jej życia, czyli tworzenie muzyki. - To mi dało takie poczucie, że nie muszę uciekać już w pracę. Ja mam tak rozwinięte teraz skrzydła, że to jedno ciągnie drugie. Jak jest w środku spokój, to można też tworzyć w piękny i spokojny sposób. (...) Dzięki temu napisałam najlepsze teksty. U mnie miłość jest na pierwszy miejscu, dlatego że ona jest antidotum na wszystko - powiedziała Patrycja Markowska w śniadaniówce. ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland". Widzowie wściekli po finale. Nie mieli litości dla produkcji
Mateusz Damięcki nie odpuścił Mentzenowi. Porównał go do... osła
Po krótkich włosach Pauliny Smaszcz nie ma już śladu. Ekspert pod wrażeniem. "Odjęła sobie 15 lat"
Śledczy poszukują Polki, która zaginęła na Majorce. Natrafili na zaskakujący trop
Maleńczuk odpalił się po słowach Mentzena. "Nie jest też inteligentny - raczej chytry i cwany"
Jagielska i Frederiksen nagrodzone na gali "Gazety Wyborczej". Tusk i Michnik zabrali głos na scenie
Doniesienia zza zamkniętych drzwi sądu. Chodzi o rozprawę Cieleckiej i Lindy. Wiadomo, co dalej
Kukiz ostro o projekcie ws. wsparcia artystów. Muzyk z Republiki mówi o "intelektualnej masakrze"
Bosacka nie mogła uwierzyć w skład tej drożdżówki. "Po prostu się boję"
Nie przebierała w słowach. Korwin Piotrowska ostro odpowiedziała na "w****w Mentzena". "Lepiej milcz"