Zapomniana gwiazda "M jak miłość" wraca na ekran. Wiemy, w jakim serialu się pojawi [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Rola w "M jak miłość" przyniosła mu ogromną popularność. Czy dzięki konkurencyjnemu serialowi, uda się znowu wrócić na szczyt w show-biznesie i być jednym z bardziej wziętych aktorów?

Przemysław Cypryański miał szczęście grać w "M jak miłość", gdy serial TVP cieszył się największą popularnością. Jego bohater - Kuba Ziober - był współlokatorem Magdy (Anna Mucha) i Kingi (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Aktor grał w produkcji w latach 2006-2012. Ostatni raz pojawił się na ekranie w odcinku nr 923. Dla jego fanów mamy dobrą wiadomość. Wkrótce widzowie będą mogli go oglądać w jednej z popularniejszych produkcji TVN. Plotek dowiedział się, że niedawno Przemysław Cypryański dołączył właśnie do serialu "Na Wspólnej".

Zobacz wideo El Gendy chciał prowadzić teleturniej TVP2

Nowe odcinki "Na Wspólnej". Szczegóły wątku Przemysława Cypryańskiego

Po odejściu z "M jak miłość" gwiazda Przemysława Cypryańskiego przygasła. Choć przez lata pojawia się gościnnie w różnych serialach, a ostatnio na stałe możemy oglądać go w "Uroczysku", to jednak nie wzbudza już takiego zainteresowania w show-biznesie jak kiedyś. Może rola w najpopularniejszym serialu TVN pozwoli tchnąć w jego karierę drugie życie? Według naszych informacji Przemysław Cypryański w "Na Wspólnej" pojawi się na początku wakacji. Jego bohater będzie miał wątek z policjantką Igą graną przez Lidią Sadową. Czy zagości w nim tak długo jak w "M jak miłość"? To zależy już pewnie od fanów serialu, którzy mają swoje ulubione wątki. Przypomnijmy, że z produkcji Dwójki odszedł przez wypalenie. - Po sześciu latach wspólnie z produkcją stwierdziliśmy, że czas się rozstać. Mój bohater na pewno nie zginie. Chyba nic nie jest w stanie przebić śmierci w kartonach. To będzie taki wyjazd, z którego raczej nie wrócę - opowiadał w 2012 roku w "Super Expressie". Pamiętacie jego stare zdjęcia? Znajdziesz je w galerii na górze strony, zresztą tak jak i najnowsze.

Anna Dereszowska znowu w "Na Wspólnej"

Wkrótce fanów "Na Wspólnej" czeka też powrót dawno niewidzianej w serialu bohaterki. Plotek pierwszy podawał, że do produkcji po rocznej nieobecności wróciła Anna Dereszowska. Aktorka po raz pierwszy pojawi się w "Na Wspólnej" w odcinku nr 3841. (emisja 25.06.2024). Jej bohaterka, która wyszła z więzienia, zgłosi się do wydawnictwa Basi (Grażyna Wolszczak), by sprzedać swoją kryminalną historię. Smolna zaproponuje napisanie książki o niej… Krzysztofowi (Łukasz Konopka). Jej powrót ma zwiastować ponoć kłopoty.

Który serial wolisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.