Uronicie łzę na tym nagraniu ze ślubu Rafała Mroczka. Marcin wzruszył się podczas toastu

Rafał Mroczek i jego żona udostępnili nowy filmik ze swojego ślubu. Widać na nim m.in. przygotowania, kawałek pierwszego tańca, a także przemowy świadków młodej pary.

12 maja Rafał Mroczek zaskoczył wszystkich fanów. Aktor poinformował, że jest po ślubie z ukochaną Magdaleną. Niespodzianka była o tyle duża, że Mroczek wszelkie ślubne plany i przygotowania utrzymywał w tajemnicy i nie mówił o nich publicznie. Po ceremonii gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy, dzięki czemu możemy podejrzeć, że zakochani mieli naprawdę bajkowe wesele.

Zobacz wideo Pochwalił się efektami

Poruszające wideo ze ślubu Rafała i Magdaleny Mroczków

Państwo młodzi w swoim wyjątkowym dniu zdecydowali się skorzystać z usług profesjonalnej ekipy filmowej. Na krótkim nagraniu zmontowanym z fragmentów wesela i ślubu można podejrzeć, jak przebiegały przygotowania do ceremonii. Uchwycono m.in. moment, w którym druhny panny młodej widzą ją pierwszy raz w pełni gotową do ślubu. Na nagraniu znalazły się także urywki z pierwszego tańca, krojenia tortu, a także podróży młodej pary zabytkowym samochodem. Najbardziej w oczy rzuca się jednak poruszający toast, który podczas wesela wygłosił brat pana młodego. Marcin Mroczek był jednocześnie także świadkiem na ślubie.

Magda, miej dużo wyrozumiałości dla niego, tak jak ja miałem. (...) To jest ten dzień, w którym połączyliście swoje serca i żebyście dalej przez całe życie szli obok siebie

- powiedział podczas przemowy. Na nagraniu widać, że Marcin Mroczek był bardzo przejęty i zaszkliły mu się oczy. Naprawdę trudno się nie wzruszyć. A więcej zdjęć ze ślubu, wesela i poprawin Rafała i Magdaleny Mroczków znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Kim jest żona Rafała Mroczka?

Żoną Rafała Mroczka to młodsza od niego o 13 lat Magdalena - dzisiaj już Mroczek, ale wcześniej znana była jako Magdalena Czech. W mediach głośno zrobiło się o niej w 2018 roku, gdy została finalistką Miss Polonia. Ukochana aktora pracowała m.in. w TVP jako reporterka w programie "Studio Raban". Jak donosi se.pl, ukończyła studia farmaceutyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pierwsze spekulacje o tym, że łączy ją coś z gwiazdą "M jak miłość", pojawiły się pod koniec 2022 roku.

Chciałbyś mieć wideorelację na swoim ślubie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.