Przemysław Cypryański wraca na ekran. Będzie starał się zdobyć serce Adriany Kalskiej

Przemysław Cypryański przed laty był gwiazdą "M jak miłość". Po dłuższej przerwie powraca w kolejnym serialu. Aktor wcieli się w rolę adoratora Adriany Kalskiej.

Przemysław Cypryański był kiedyś bardzo popularny. Rozpoznawalność zdobył dzięki roli Kuby Ziobera w "M jak miłość". W 2012 roku aktor pożegnał się z serialem, a jego postać wyjechała do Niemiec. Po zakończeniu przygody z hitową produkcją jego kariera znacznie zwolniła. Wystąpił też w popularnej komedii romantycznej "Dlaczego nie!". Niedawno Cypryański powrócił na mały ekran. Już niedługo zobaczymy go u boku znanej aktorki.

Zobacz wideo Przemysław Cypryański wdał się w dyskusję z jury w "Dance Dance Dance"

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

Przemysław Cypryański wraca na ekran. Będzie starał się zdobyć serce Adriany Kalskiej

Przemysław Cypryański ponownie pojawił się w telewizji już jakiś czas temu. Aktor dostał angaż w serialu "Święty", w którym wciela się w księdza proboszcza. Niebawem była gwiazda "M jak miłość" pojawi się w kolejnej produkcji. Tym razem będą to "Papiery na szczęście", emitowane na antenie TVN7. Cypryański wystąpi u boku Adriany Kalskiej. Grany przez niego Dawid jest kardiologiem, który zawalczy o serce głównej bohaterki. Odcinki z udziałem aktora będą miały premierę już 29 sierpnia.

 

Josie 'Love Island'"Love Island". Josie całkowicie zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie

"Papiery na szczęście" - o czym opowiada serial?

Główną bohaterką "Papierów na szczęście" jest Marta Wiśniewska (Adriana Kalska), która wiedzie luksusowe życie u boku znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik). Z dnia na dzień kobieta porzuca męża i wraz z dwójką dzieci postanawia rozpocząć wszystko od nowa. Znajduje pracę u bogatych deweloperów, gdzie spotyka Adama (Jakub Sasak), w którego towarzystwie jej serce zaczyna bić mocniej. Na drodze do szczęścia Marta musi jednak pokonać wiele przeciwności losu.

Więcej o: