Dowbor wspomina zmarłą uczestniczkę "Nasz nowy dom". Poruszające słowa o jej wnuczce

Bartosz Pańczyk
Katarzyna Dowbor pamięta wszystkich uczestników "Nasz nowy dom". W rozmowie z Plotkiem wspomniała o zmarłej pani Annie Malinowskiej, która odeszła 20 maja. W ostatnich miesiącach życia kobieta miała raka z przerzutami.

20 maja po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Anna Malinowska - uczestniczka programu "Nasz nowy dom". Kobieta wystąpiła w produkcji Polsatu w 2021 roku, gdy jeszcze jego gospodynią była Katarzyna Dowbor. Prowadziła bar "Modrzewiak" i zmagała się z problemami finansowymi. W 2020 roku jej córka zachorowała na nowotwór żołądka. - Szybko wszystko poszło. Okazało się, że są przerzuty do kości, szpiku kostnego. Nikomu nie życzę, by przeżył śmierć własnego dziecka - wspominała kobieta w programie. Po odejściu córki pani Anna opiekowała się swoją nastoletnią wnuczką, Gabrielą. Jak zapamiętała je była gospodyni programu? Swoim wzruszającym wspomnieniem podzieliła się przed naszą kamerą.

Zobacz wideo Wzruszające wspomnienie Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor o Annie Malinowskiej z "Nasz nowy dom". "Pamiętam jej ogromną troskę wobec wnuczki"

Jakiś czas temu u pani Anny zdiagnozowano nowotwór jelita grubego z przerzutami do płuc i wątroby. Jak podaje "Dziennik Łódzki", kobieta przeszła operację oraz chemioterapię. "Nie poddaję się, muszę żyć dla Gabrysi. (...) Oprócz mnie nie ma nikogo" - mówiła pani Anna o swojej wnuczce dla "Dziennika Łódzkiego". Katarzyna Dowbor jest przerażona jej historią. - Pamiętam ją doskonale. Pamiętam, że jej wnusia była wtedy jeszcze dosyć mała. W tej chwili też jest jeszcze dzieckiem, które zostało w tragicznej sytuacji. Jest bez mamy, która również zmarła na chorobę nowotworową i bez babci. Pamiętam panią Annę jako bardzo dzielną kobietę. Prowadziła pub, straciła go i bardzo to przeżywała - powiedziała Plotkowi Katarzyna Dowbor.

Pamiętam jej ogromną troskę wobec wnuczki. Wtedy nikt nie sądził, że panią Anię też dotknie problem choroby. Bardzo to jest dla mnie smutne, bo jestem gdzieś tam do tych ludzi przywiązana. Mam wiele wspomnień związanych z tym programem i bohaterami. Nie chciałabym dostawać takich wiadomości, a to już było kilkukrotnie. Najbardziej boli kiedy dzieciaki odchodzą. Najbardziej przeżyłam odejście Marty, takiej 17-latki, z którą nawiązałam super kontakt. A pani Ania była super babcią, dbała o małą... Smutne to

- dodała dziennikarka.

Dowbor widziała odcinki "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską

Katarzyna Dowbor, choć nie prowadzi od roku "Naszego nowego domu", czasem go ogląda. W rozmowie z nami nie wspomniała jednak ani słowem o swojej następczyni. - Mam ogromny sentyment do tego programu. Mam tam wielu przyjaciół, z którymi utrzymuję kontakt. Parę razy mnie proszono, abym obejrzała projekt i stwierdziła, czy mi się podoba - zdradziła. Wspomniała, że kibicuje każdej rodzinie, która ma szansę na remont domu. Nie chciała przy tym komentować czy to dobre rozwiązanie, że w kolejnej edycji show ekipa będzie remontowała nie tylko domy, ale placówki publiczne. Obecnie prezenterka prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP2.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor 'Nasz nowy dom'. Kto płaci za remonty? Katrzyna Dowbor wszystko wyśpiewała. Fot. KAPiF.pl

Oglądasz "Nasz nowy dom"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.