"Nasz nowy dom". Kto płaci za remonty? Katarzyna Dowbor wszystko wyśpiewała

Wiele osób z pewnością zastanawiało się, jak wygląda kwestia opłacania remontów w programie "Nasz nowy dom". Wreszcie poznaliśmy odpowiedź!

"Nasz nowy dom" nieprzerwanie cieszy się popularnością wśród widzów Polsatu. Choć program zaliczył spadki oglądalności po rewolucjach z prowadzącymi, to zdaje się, że powoli wychodzi na prostą. Elżbieta Romanowska coraz pewniej czuje się na placu budowy, co zauważają również fani remontowego show. Przez lata z produkcją była związana Katarzyna Dowbor. To dzięki niej kultowe "wyremontujemy wasz dom" przeszło do historii internetu. Ale czy "wyremontujemy" oznacza również "zapłacimy"? Prezenterka w szczerym wywiadzie wyznała całą prawdę na temat programu. Katarzyna Dowbor prowadzi teraz "Pytanie na śniadanie". Jeśli chcesz sprawdzić, jak sobie radzi, zajrzyj do galerii na górze strony! 

Zobacz wideo Plotek Katarzyna Dowbor bezlitosna dla Edwarda Miszczaka. Odniosła się do "Tańca z gwiazdami"

Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu "Nasz nowy dom". Rodzina nie ponosi żadnych kosztów? 

W wywiadzie dla Pomponika wieloletnia prowadząca show przyznała, że wszystkie koszty leżą po stronie produkcji. "Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach. Taki remont nie kosztuje ich ani złotówki. Staramy się, żeby spędziły te pięć dni cudownie. Są jeszcze prezenty. Oni kompletnie nie czują tego, że jest kryzys. My czasami to odczuwamy, ale dajemy radę" - tłumaczyła. Później wyjaśniła kwestię podatku. "Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej to ani złotówki" - zapewniała Dowbor. 

Katarzyna Dowbor za czasów prowadzenia 'Nasz nowy dom'Katarzyna Dowbor za czasów prowadzenia 'Nasz nowy dom' Fot. KAPiF.pl

Ekipa "Nasz nowy dom" tęskni za Katarzyną Dowbor? Kierownik budowy niczego nie ukrywał 

Wiesław Nowobilski, kierownik budowy na planie programu przyznał, że Elżbieta Romanowska wniosła mnóstwo pozytywnej energii do nowych sezonów. Pochwalił ją za zaangażowanie i profesjonalne podejście. Kiedy reporterka Kozaczka zapytała o Katarzynę Dowbor, nie krył wzruszenia. "Oczywiście, że tęsknimy, jednak spędziliśmy z nią bardzo dużo czasu. Osobiście spędziłem z nią siedem lat. Więc wspomina się ją bardzo miło, ale to wcale nie znaczy, że my nie mamy kontaktu z Kasią. Kontakt jest" - mówił w rozmowie. ZOBACZ TEŻ: "Nasz nowy dom". Na planie programu znalazła się mama Elżbiety Romanowskiej. To nie był przypadek

Oglądacie nowe odcinki Nasz nowy dom?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.