• Link został skopiowany

"Nasz nowy dom". Nie żyje bohaterka programu. Opiekowała się nastoletnią wnuczką

Przykre wieści obiegły media. 20 maja zmarła uczestniczka programu "Nasz nowy dom", która wystąpiła w formacie w 2021 roku.
'Nasz nowy dom'
'Nasz nowy dom'. Nie żyje bohaterka programu. Opiekowała się wnuczką / Fot. 'Nasz nowy dom' / kadr z programu

"Nasz nowy dom" to program, który jest emitowany w telewizji od 2013 roku. Obecnie gospodynią formatu jest Elżbieta Romanowska. Wcześniej prowadziła go Katarzyna Dowbor, która w 2021 roku wyremontowała dom Anny Malinowskiej. Kobieta była w trudnej sytuacji. Prowadziła bar "Modrzewiak" i zmagała się z problemami finansowymi. W 2020 roku jej córka zachorowała na nowotwór żołądka. - Szybko wszystko poszło. Okazało się, że są przerzuty do kości, szpiku kostnego. Nikomu nie życzę, by przeżył śmierć własnego dziecka - wspominała kobieta w programie "Nasz nowy dom". Po odejściu córki pani Anna opiekowała się swoją nastoletnią wnuczką, Gabrielą. Katarzyna Dowbor całkowicie odmieniła ich dom. Niestety to nie był koniec nieszczęść w życiu pani Anny.

Zobacz wideo Monika Olejnik wyznała, że ma raka. Małgorzata Rozenek-Majdan przekazała ważną informację

"Nasz nowy dom". Pani Anna zmarła 20 maja. Chorowała na nowotwór jelita grubego

Jakiś czas temu u pani Anny zdiagnozowano nowotwór jelita grubego z przerzutami do płuc i wątroby. Jak podaje "Dziennik Łódzki", kobieta przeszła operację oraz chemioterapię. "Nie poddaję się, muszę żyć dla Gabrysi (...) Oprócz mnie nie ma nikogo" - mówiła pani Anna o swojej wnuczce dla "Dziennika Łódzkiego". Niestety kobieta zmarła 20 maja. Internauci byli poruszeni informacją o śmierci pani Anny. "To bardzo przykra wiadomość", "To straszne. Co będzie z wnuczką? Ona ma dopiero 14 lat", "Tak bardzo mi przykro", "Niech spoczywa w pokoju" - pisali w mediach społecznościowych. Jeśli chcecie powspominać odcinek programu "Nasz nowy dom" z udziałem pani Anny, to zapraszamy do galerii na górze strony, gdzie znajdziecie zdjęcia.

"Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska o trudach na planie programu. "Jestem bardzo emocjonalna"

W formacie "Nasz nowy dom" wielu uczestników dzieli się poruszającymi i prywatnymi historiami. Elżbieta Romanowska opowiedziała, że słuchanie wyznań bohaterów jest dla niej dużym przeżyciem. "Nie ma co ukrywać, jestem bardzo emocjonalna i nie radzę sobie do końca. Pamiętam pierwszy dzień pracy. Poznałam pierwszą rodzinę i pierwszą osobą, która się rozpłakała… byłam ja" - przyznała Elżbieta Romanowska w wywiadzie dla portalu Deccoria. ZOBACZ TEŻ: "Nasz nowy dom". Trzypokoleniowa rodzina mieszkała w rozpadającym się budynku. Los mocno ich doświadczył

Pani Anna z wnuczką
Pani Anna z wnuczką Fot. 'Nasz nowy dom' / kadr z programu
Więcej o: