"Nasz nowy dom". Na planie programu znalazła się mama Elżbiety Romanowskiej. To nie był przypadek

Elżbieta Romanowska intensywnie pracuje na planie programu "Nasz nowy dom". Okazuje się, że prowadząca może liczyć na wsparcie mamy, która nie bez powodu pojawia się na placu budowy.

Elżbieta Romanowska prowadzi "Nasz nowy dom" stosunkowo niedługo. Aktorka zastąpiła wieloletnią gwiazdę Polsatu, Katarzynę Dowbor. Widzowie przez jakiś czas nie mogli pogodzić się z tą zmianą. Odbiło się to na oglądalności, a sama Romanowska musiała się dwoić i troić, żeby nowe sezony były tak dobre, jaka poprzednie. Kolejne odcinki show wciąż powstają, wygląda więc na to, że nowa ekipa radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio na jaw wyszło, że na planie aktorce towarzyszy również... mama. Okazuje się, że jej pomoc jest bardzo doceniana przez pracowników i samą prowadzącą. Czy Romanowska jest podobna do swojej mamy? Sprawdź zdjęcia w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska ma więcej pracy w "Nasz nowy dom". Mówi o trudnych wyzwaniach. "Zemdlałam"

"Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska zdradziła, co jej mama robi na planie 

Romanowska pospieszyła z życzeniami z okazji Dnia Matki, w których podziękowała swojej mamie m.in. za pomoc na... planie programu. "Tylko ty potrafisz nakarmić u nas w domu całą obsadę teatralną czy telewizyjną i jeszcze zapakować wszystkim na wynos np. swoje słynne pierogi. Tylko ty potrafisz przyjechać z blachami pełnymi serniczka na budowę, by nas wesprzeć i byśmy nie opadli z sił" - pisała na swoim profilu na Instagramie. Do wpisu dołączyła zdjęcia, na których pozuje obok uśmiechniętej mamy. "Córcia, a moje RODO? Kocham cię" - żartowała w komentarzu Bogusława Romanowska.

Elżbieta RomanowskaElżbieta Romanowska Fot. @elaromanowska/ Instagram

Elżbieta Romanowska przyszykowała dla rodziców wyjątkową niespodziankę 

Prowadząca "Nasz nowy dom" doskonale wie, jak odwdzięczyć się rodzicom za oferowaną pomoc. W tym roku Romanowska postanowiła zabrać bliskich na niezapomnianą podróż do Rzymu. - Jestem strasznie podekscytowana, bo bardzo chciałam swoim rodzicom to miasto pokazać i w końcu to się udało. Będzie to pierwsza taka daleka zagraniczna podróż, nasza razem, więc szykujcie się na mnóstwo filmików z mamusią w roli głównej, bo będzie się działo, na bank! Panowie pewnie bardziej zwiedzanie, a my szalone poznawanie Rzymu - mówiła na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: "Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska musiała przerwać remont. "Dostaliśmy bardzo złą wiadomość"

Kto waszym zdaniem lepiej pasuje do Nasz nowy dom?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.