Tak mieszka Elżbieta Romanowska. Uwagę zwraca ceglana ściana. Ale siedzisko pod oknem wygrywa

Elżbieta Romanowska wpuściła dziennikarzy do swojego mieszkania i opowiedziała o swoich ulubionych wnętrzach. Jak się urządziła? Jeden element jest bliski jej sercu.

Elżbieta Romanowska, odkąd została prowadzącą programu "Nasz nowy dom", może liczyć na wzrost popularności. Znana z serialu "Ranczo" aktorka rzadko udziela wywiadów na temat życia prywatnego. Pilnie strzeże także nie tylko swojej, ale i prywatności partnera w mediach społecznościowych. Nie pokazuje wspólnych zdjęć i nie opowiada o związku. Któregoś dnia uchyliła jednak rąbka tajemnicy, robiąc wyjątek dla TVN-u. W 2023 roku wzięła udział w formacie "Krótka piłka" dla "Dzień dobry TVN" i zaprosiła kamery do swojego mieszkania. Oprócz odpowiadania na pytania, oprowadziła po wnętrzach.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska o diecie i ulubionej kuchni. "Za bardzo kocham gotować"

Elżbieta Romanowska urządziła niewielkie mieszkanie. Pokazała, co najbardziej jej się podoba

Aktorkę odwiedził reporter Mateusz Hładki. Na wejściu można zauważyć, że w korytarzu są zawieszone na ścianie zdjęcia rodzinne. Elżbieta Romanowska ma nawet fotografię ślubną swoich rodziców. Przy okazji odpowiedziała, jaką jest córką. - Zdecydowanie zaskakującą, zwariowaną, ale myślę też, że trochę kochaną - powiedziała. Gwiazda pokazała wnętrza niewielkiego mieszkania. Jest tam salon z aneksem kuchennym, który zajmuje znaczną część pomieszczenia. Aktorka postawiła na szare meble w zabudowie z drewnianym blatem. Kuchnia przypomina styl retro - są przeszklone szafki wiszące i klasyczne złote uchwyty. W części dziennej tuż przy aneksie stoi szara kanapa i stolik, a z salonu prowadzi wyjście na balkon. Romanowska nie miała problemu z odpowiedzią na pytanie, co najbardziej lubi w swoim mieszkaniu. Wskazała na białą ceglaną ścianę. Przyznała, że bardzo lubi ten element wykończenia wnętrz. - Zawsze marzyłam o takim mieszkaniu z cegłą na wierzchu. Nie udało mi się takiego mieszkania jeszcze kupić, ale cegłę jak najbardziej mam. Tutaj jest pomalowana na biało - powiedziała i zaprowadziła kamery do drugiego pomieszczenia, gdzie jedna ściana została wykończona czerwoną cegłą. Zdjęcia wnętrz znajdziecie w naszej galerii.

Mieszkanie Elżbiety RomanowskiejMieszkanie Elżbiety Romanowskiej fot. 'Dzień dobry TVN'

Elżbieta Romanowska urządziła w sypialni przytulny kącik czytelniczy

Czerwona cegła, która podbiła serce aktorki, zdobi jedną ścianę w sypialni. Oprócz łóżka znajduje się tam także biblioteczka. W tym celu zabudowano całą ścianę pod oknem, gdzie znalazło się też miejsce na siedzisko z poduszkami. W tym miejscu Elżbieta Romanowska relaksuje się z książką. W sypialni swoje legowisko ma także pies gwiazdy, Browar. Jak wam się podoba mieszkanie aktorki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.