"Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska musiała przerwać remont. "Dostaliśmy bardzo złą wiadomość"

Nie we wszystkich odcinkach programu "Nasz nowy dom" wszystko idzie zgodnie z planem. Ostatnio Elżbieta Romanowska musiała zmierzyć się z trudnościami. Remont mieszkania w Chojnicach stanął pod znakiem zapytania. Jak zakończyła się ta sprawa?

Program "Nasz nowy dom" zadebiutował w telewizji 9 września 2013 roku. Początkowo prowadzącą format była Katarzyna Dowbor. Decyzją Edwarda Miszczaka prezenterka pożegnała się z programem. "Nowe szefostwo, nowe porządki i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich" - pisała Dowbor na swoim profilu na Instagramie. Prezenterkę zastąpiła Elżbieta Romanowska, która szybko zdobyła sympatię widzów. W ostatnim odcinku prowadząca musiała zmierzyć się z niespodziewaną sytuacją.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska opowiedziała o trudach na planie programu "Nasz nowy dom"

"Nasz nowy dom". Ekipa rozpoczęła remont i zaczęły się problemy. "Musimy..."

W 323. odcinku programu "Nasz nowy dom" Elżbieta Romanowska przyjechała do Chojnic. Prowadząca poznała panią Agatę. Kobieta jest matką dwójki dzieci i choruje na depresję. Romanowska zadecydowała, że ekipa wyremontuje mieszkanie uczestniczki programu. Wtedy pojawiły się komplikacje. - Kiedy dowiedzieliście się, że remont się odbędzie, pojechaliście na wakacje, a my ten remont fizycznie rozpoczęliśmy. Wtedy dostaliśmy bardzo złą wiadomość - mówiła Romanowska w rozmowie z panią Agatą. Co się stało? Okazało się, że ojciec syna uczestniczki nie wyraził zgody na to, aby pokazać go w materiale. Produkcja uszanowała jego decyzję. - Musimy działać zgodnie z prawem - powiedziała prowadząca.

Uczestniczka zaczęła płakać po tym, co usłyszała od Elżbiety Romanowskiej. Prowadząca przekazała jej jednak nieco bardziej pozytywne wieści. - Cały remont stanął pod wielkim znakiem zapytania, ale telewizja Polsat zadecydowała, że my ten remont dokończymy. Po prostu zrobimy trochę inaczej. To nie będzie zwykły odcinek. Widzowie nie zobaczą całej mojej wizyty u państwa, nie zobaczą też pani syna. Nie będzie on z nami oglądał waszego nowego domu. Ale zobaczy go później, kiedy już kamery wyjdą - zapowiedziała Elżbieta Romanowska.

"Nasz nowy dom". Uczestniczka płakała ze szczęścia. "Wow"

Elżbieta Romanowska słowa dotrzymała i remont mieszkania pani Agaty zakończył się sukcesem. - Wow - mówiła mama dwójki dzieci, gdy przekroczyła próg odmienionego lokum. W mieszkaniu zaczęły dominować jasne barwy. - Teraz jest tak spokojniej - dodała bohaterka. Wnętrze stało się bardziej nowoczesne. W pomieszczeniach nie zabrakło drewnianych elementów, np. belek, które uświetniły wygląd salonu. Ekipa zamontowała także nową instalację elektryczną. Pani Agata nie kryła poruszenia metamorfozą. Polały się łzy szczęścia. Zdjęcia mieszkania uczestniczki znajdziecie w galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: Ogromne zmiany w "Nasz nowy dom". Widzowie raczej nie będą zadowoleni. Dostanie się mniej rodzin

 
Co sądzicie o metamorfozie mieszkania?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.