"Familiada". Tę wpadkę widzowie zapamiętali na długo. Uczestniczki nie popisały się wiedzą

"Familiada" słynie z kompromitujących wpadek uczestników. Niektóre z nich przeszły do historii. W jednym z odcinków teleturnieju uczestniczki miały trudności z banalnym pytaniem z geografii. Internauci byli bezlitośni.

"Familiada" gości na antenie telewizyjnej Dwójki od niemal 30 lat. Od tamtej pory teleturniej zdążył już zyskać miano kultowego, nie tylko ze względu na nieśmieszne żarty gospodarza programu, Karola Strasburgera, ale przede wszystkim dzięki pamiętnym wpadkom uczestników. Niektóre zabawne sytuacje sprzed lat bawią internautów do dziś. Jedna z nich miała miejsce w odcinku z grudnia 2020 roku. Występujące w nim uczestniczki były na bakier z geografią.

Zobacz wideo Rekordy polskiej telewizji. "Wielka gra" była nadawana 44 lata

"Familiada". Tę wpadkę widzowie zapamiętali na długo. Uczestniczki nie popisały się wiedzą

W niemal 30-letniej historii "Familiady" nie brakowało wpadek, które zapadły w pamięć na lata. Jeden z takich odcinków wyemitowano w okresie pandemicznym - 13 grudnia 2020 roku. Drużyny w programie liczyły wówczas jedynie trzech zawodników. Jedna z ekip składała się z samych pań. Kobiety zostały zapytane przez Karola Strasburgera o "państwo, którego nazwa składa się z więcej niż jednego członu". Dwie z nich jako odpowiedź wskazały Los Angeles bądź Rio De Janeiro. Kapitanka, do której należał decydujący głos, poprosiła natomiast prowadzącego o powtórzenie pytania i po ponownym jego usłyszeniu stwierdziła, że jest to... Ameryka Południowa. Niestety, jak się można domyślić, odpowiedzi okazały się błędne. Pomimo iż zawodniczkom nie udało się zgarnąć puli punktów, zapisały się w historii programu. Wspomnianą wpadkę możecie obejrzeć w poniższym nagraniu.

 

"Familiada". Internauci bezlitośni dla uczestniczek. "Nie wierzę, że to na serio"

Pomimo iż kompromitująca wpadka uczestniczek "Familiady" mogła wynikać ze stresu i możliwe, że w innych okolicznościach kobiety udzieliłyby prawidłowej odpowiedzi, internauci nie zostawili na nich suchej nitki. "To są właśnie ludzie, którzy stawiają spację przed znakiem zapytania", "Nie wierzę, że to na serio", "Społeczeństwo cofa się w rozwoju", "Stan wiedzy młodych ludzi jest tragiczny" - pisali w komentarzach pod nagraniem z odcinka. ZOBACZ TEŻ: "Familiada". Ten finał przeszedł do historii. Uczestnik dokonał niemożliwego

Oglądacie "Familiadę"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.