"Gogglebox". Takiej Agnieszki Kotońskiej jeszcze nie widzieliście. Spójrzcie na ten kolor

Agnieszka Kotońska dała się poznać w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka przeszła już kilka metamorfoz, którymi zaskoczyła fanów. Teraz pora na kolejną. Spójrzcie na nową fryzurę celebrytki.

"Gogglebox" to program emitowany na antenie TTV. Produkcja opiera się na oglądaniu przez uczestników seriali i formatów telewizyjnych, a następnie komentowaniu poszczególnych scen. Widzowie uwielbiają show za dużą dawkę pozytywnej energii. Nic więc dziwnego, że część uczestników uzyskała status celebrytów. Niektórzy bohaterowie zdobyli dużą popularność. Wśród nich znajduje się Agnieszka Kotońska. Kobieta przeszła sporą metamorfozę od początku show. Dotychczas zrzuciła zbędne kilogramy, a także zmieniła styl ubierania się czy fryzurę. Niedawno bohaterka postawiła na kolejne zmiany i opublikowała nagranie prosto z salonu fryzjerskiego. Co tym razem? Tylko spójrzcie na jej fryzurę.

Zobacz wideo "Gogglebox". Agnieszka Kotońska znowu ma nową fryzurę!

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska zaskoczyła przemianą. Spójrzcie na ten kolor!

Agnieszka Kotońska uwielbia co jakiś czas zmienić fryzurę. Niedawno po raz kolejny zdecydowała się na nowy wizerunek. Fani mogli zobaczyć zupełnie inny kolor na włosach celebrytki. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z salonu. Uczestniczka programu nie tylko przedłużyła, ale również przefarbowała fryzurę na rudy kolor. Nie da się ukryć, że zmiana bardzo ją odmieniła. Co sądzicie, pasuje jej? Dajcie znać w naszej sondzie na dole strony. Zdjęcie nowej fryzury Agnieszki Kotońskiej przed i po zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

"Gogglebox. Przed telewizorem". W życiu Agnieszki Kotońskiej nie brakuje zmian. Schudła 40 kilogramów

Agnieszka Kotońska wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Bohaterka show "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła niejedną metamorfozę. Szczególnym echem w sieci odbiła się zmiana sylwetki. Kobieta schudła ponad 40 kilogramów. Jak przyznała w wielu wywiadach, nie było to łatwe. "Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. (...) Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją, a ja wodę z cytryną" - podkreślała jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post. ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Czym zajmuje się Artur Kotoński? Tak mąż Agnieszki dorabia poza programem

Jak podoba ci się nowa fryzura Agnieszki Kotońskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.