Wojewódzki się cieszy z gościni, internet grzmi. "Upadek. Najpierw Kaźmierska, a teraz..."

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie, kogo zaprosił do najnowszego odcinka swojego show. Wybór gościni spotkał się z naprawdę ostrą krytyką, padają nawet oskarżenia o to, że showman niczego się nie uczy.

Kuba Wojewódzki nie ukrywa, że uwielbia wzbudzać kontrowersje. Robi to przede wszystkim za pomocą swojego show. Samozwańczy "król TVN-u" sprowadza do studia bardzo różnych gości, pochodzących z różnych środowisk. Tym razem showman pochwalił się, że jego zaproszenie przyjęła... Fagata. W komentarzach zawrzało, a internauci nie ukrywają oburzenia tym, kogo tym razem promuje celebryta z takimi zasięgami i dość sporą oglądalnością. 

Zobacz wideo Wojewódzki uwielbia kłócić się z gwiazdami

Kuba Wojewódzki zaprosił Fagatę do swojego programu. "Czemu rozpowszechniasz patologię?" 

Wojewódzki ma zwyczaj pokazywania na Instagramie selfie, na którym pozuje z zaproszonymi gośćmi. "Z cyklu: To już nie jest ten sam program co kiedyś. Pani spod Konina @fagataaa oraz ci z Lublina @animrumru_official" - napisał showman. Zaproszenie Agaty Fąk poruszyło internautów, którzy są oburzeni tym,z czego zasłynęła influencerka. Jeśli nie wiecie, jak wygląda Fagata, zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Niezły przeskok. W zeszłym odcinku wybitny profesor Bralczyk, a zamykać sezon będzie młoda kobieta, która słynie z pokazywania wszystkich części ciała na OnlyFans. Moje gratulacje, czekamy w następnym sezonie na Trynkiewicza!

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama, którą okazała się Julia Gołębiowska, uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Takich opinii jest więcej. "W tym momencie straciłeś resztki szacunku, mam nadzieję, że ludzie podzielają moje zdanie", "Przestaję jakkolwiek śledzić ten program, porażka" - czytamy.

Internauci nie rozumieją przede wszystkim tego, dlaczego Kuba Wojewódzki po raz kolejny, jak to sami określili, "promuje patologię", zwłaszcza teraz, kiedy kilka tygodni temu wyszły na jaw szczegóły kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, wypromowanej przez TTV, stacji należącej do grupy TVN, która kiedyś także siedziała na kanapie w programie samozwańczego króla stacji. "Upadek. Najpierw Kaźmierska, a teraz kolejne promowanie patologii", "Ten świat musi upaść", "To już naprawdę upadek jakichkolwiek zasad moralnych" - piszą wściekli widzowie. Jak widać, dla oglądalności i zdobycia kolejnych zasięgów Kuba Wojewódzki jest w stanie promować każdego, kto tylko może mu pomóc w zdobyciu wyników, którymi później będzie się z dumą chwalić. 

Kim jest Fagata?

Agata Fąk ma 23 lata. Jest jedną z najbardziej popularnych osób działających na różnych platformach internetowych i idolką wielu młodych ludzi. Jest krytykowana, że daje im zły przykład, ale ona broni się, że tworzy treści przeznaczone dla dojrzałych odbiorców. Choć sposób, w jaki zarabia, jest kontrowersyjny, to ona nie ukrywa, że jest z tego dumna. Oprócz tego słynie z wielu medialnych dram i awantur. Była partnerką influencera Stuu, jednak utrzymuje, że nie miała pojęcia o jego przeszłości i aferze pedofilskiej, w jaką ma być zamieszany. Na profilu na Instagramie publikuje bardzo wiele odważnych zdjęć. Te treści trafiają przede wszystkim do 1,8 mln obserwujących! Jej fani jednak nie widzą nic złego w tym, czym się zajmuje i jakie treści publikuje. Uważają, że nikogo nie krzywdzi swoim zachowaniem. 

Uważasz, że Kuba Wojewódzki promuje patologię?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.