Aneta ze "Ślubu..." dodała zdjęcia ze szpitala. Uwieczniła piękny moment z córką. "Nie da się tego opisać"

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała piękny post na Instagramie. Na zdjęciach, które dodała, pokazała wyjątkowe chwile z córką, którą urodziła w 24. tygodniu ciąży.

Aneta to jedna z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w programie znalazła miłość. Bardzo szybko okazało się, że dobrany dla niej przez ekspertów Robert to mężczyzna jej życia. Do dziś są razem i tworzą szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci. Małżonkowie przeszli jednak bardzo trudne chwile, kiedy okazało się, że życie ich córki jest zagrożone. Dziś dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej mama 15 maja opublikowała na Instagramie wyjątkowy post. 

Zobacz wideo Tym parom nie wyszło

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta wspomina wyjątkowe chwile z córką w szpitalu 

15 maja przypada Światowy Dzień Kangurowania. Taka forma kontaktu matki z dzieckiem zalecana jest głównie wcześniakom oraz maluchom z niską masą urodzeniową. Ten dzień jest szczególnie ważny dla Anety ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak wspomnieliśmy, córka jej i Roberta urodziła się jako ekstremalny wcześniak. "11 czerwca 2023 roku, po około dobie skurczów, stety, niestety, urodziłam. Urodziłam 700 gramów cudu. Cudu, który jeszcze kilka tygodni temu, jak poinformowano, miał być poronieniem" - napisała Żuchowska pod koniec października 2023 roku, kiedy ogłosiła, że z mężem powitali na świecie drugie dziecko. Hania po narodzinach długo musiała leżeć w szpitalu, do domu wyszła przed Bożym Narodzeniem, a rodzice robili wszystko, by była zdrowa. Dziewczynka jest prawdziwą gwiazdą na profilach na Instagramie rodziców, którzy każdego dnia cieszą się jej uśmiechem. Teraz Aneta opublikowała kilka wyjątkowych dla jej rodziny kadrów.

15 maja obchodzimy Światowy Dzień Kangurowania. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będzie miał dla mnie takie znaczenie. Że będzie przynosił tyle wspomnień, łez, na szczęście tych dobrych. Na ostatnim zdjęciu (pierwszy nasz dotyk skóra do skóry) udało mi się uwiecznić uśmiech Hani, kiedy tylko się do mnie przytuliła. Nie umiem opisać nawet słowami, jaką radość i wzruszenie wtedy czułam. Nie da się tego opisać słowami

- napisała wyraźnie poruszona. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których sympatycy uczestniczki show zostawili wiele pięknych słów, a także dzielili się swoimi historiami. Wśród komentujących znalazł się także Robert. Zostawił emotkę w kształcie serca. Jego żona zareagowała na to wyznanie. "Od razu wysłałam ci te fotki i wiedziałam, że zaraz będziesz chciał też do niej jechać" - zwróciła się do męża. Na co on odpisał: "Tak było...". Więcej zdjęć małżonków, a także ich dzieci, znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkali w nowym domu 

Jakiś czas temu Aneta i Robert oraz ich dzieci zamieszkali w wymarzonym domu. Uczestniczka show cieszy się przede wszystkim z ogrodu, w którym uwielbia bawić się ich syn Mieszko, a w którym ona może pić kawę na świeżym powietrzu. Tutaj znajdziecie zdjęcia z wnętrz, a także z wymarzonego podwórka małżonków. 

 
Co sądzisz o programach randkowych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.