"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta dopiero teraz wyznała, że urodziła córkę. "Tak wytrwałam do 24. tygodnia"

Aneta i Robert Żuchowscy z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekali się córki. Opowiedzieli wzruszającą historię drugiego dziecka w mediach społecznościowych.

Aneta i Robert Żuchowscy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". W lutym 2022 roku para powitała na świecie syna. Od jakiegoś czasu zakochani mówili, że marzą o założeniu dużej rodziny. Pytania o kolejne dziecko pojawiały się na każdym kroku. Właśnie okazało się, że para ukrywała pewien sekret. Wyszło na jaw, że Aneta była w ciąży. Zakochani doczekali się córki Hani. Historia związana z ciążą i narodzinami dziewczynki jest niezwykle wzruszająca. Żuchowska postanowiła się nią podzielić. 

Zobacz wideo Mamy wcześniaków radzą rodzicom, którzy dopiero wkraczają na tę drogę. "Siwe włosy szybko przybywają"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta Żuchowska podzieliła się wzruszającą historią

Aneta i Robert Żuchowski właśnie wyznali, że urodziła im się córka. Dziewczynka jest ekstremalnie skrajnym wcześniakiem. Urodziła się pod koniec 24. tygodnia ciąży. Rodzice wyznali, że było ogromne ryzyko tego, że dziecko nie przeżyje. Opowiedzieli swoją historię. "Miała się zakończyć dopiero kilkanaście dni temu, zgodnie z przewidywaną datą porodu. Ale stało się inaczej. Zakończyła się znacznie wcześniej. Zanim zaczął się zaokrąglać brzuszek, zanim zaczęliśmy jakiekolwiek przygotowania (...)" - wyznali, mówiąc o samej ciąży. Na początku wyjaśnili, że domysły fanów były prawdziwe. Zanim jednak Żuchowska przyznała w mediach, że spodziewa się drugiego dziecka, trafiła do szpitala. Infekcja, której początkowo nie dało się zwalczyć, sprawiła, że doszło do wczesnego porodu. "Cieszyłam się z każdego kolejnego tygodnia ciąży, która miała się, jeszcze przed chwilą, zakończyć" - napisała w poście. Choć Żuchowska miała świadomość, że szansa na przeżycie dziecka jest niska, wiedziała, że wszystko będzie dobrze. Od porodu minęły już cztery miesiące. Hania obecnie waży cztery kilogramy i ma się już całkiem dobrze. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert Żuchowscy zostali rodzicami córki. Ich dziecko jest wcześniakiem

Aneta i Robert Żuchowscy doczekali się córki. Trudny przebieg ciąży i przedwczesny poród mają jednak szczęśliwe zakończenie. W mediach społecznościowych podzielili się tym, kiedy dokładnie przyszła na świat Hania. "Tak wytrwałam do 24. tygodnia. 11 czerwca 2023 roku, po około dobie skurczów, stety, niestety, urodziłam. Urodziłam 700 gramów cudu. Cudu, który jeszcze kilka tygodni temu, jak poinformowano, miał być poronieniem" - napisano w poście na Instagramie. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJZOBACZ TEŻ"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta usunęła się w cień, a fani plotkują o ciąży. Mówi o drugim dziecku

Więcej o:
Copyright © Agora SA