"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof są znowu parą? Wieści, których nikt się nie spodziewał

Krzysztof i Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uraczyli swoich fanów nowym i zdjęciami. Jeden z internautów zasugerował, że postanowili do siebie wrócić. Takich plotek z pewnością nikt się nie spodziewał.

Magda i Krzysztof wzięli udział w dziewiątym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Już od pierwszych chwil znaleźli nić porozumienia i wyglądało na to, że eksperci w ich przypadku doskonale się spisali. W finale show para zadeklarowała chęć pozostania w małżeństwie. Jak się później okazało, ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Krzysztof w listopadzie 2023 roku wyjawił, że od jakiegoś czasu żyją osobno. "Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są dalsze nasze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym" - napisał na Instagramie. Co dziś słychać u uczestników? Te informacje od razu przykuły naszą uwagę.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof wrócili do siebie? "Super z was para"

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci nowe zdjęcie. Uczestnik ślubnego eksperymentu jest na nim uśmiechnięty i wygląda na to, że jest w bardzo dobrej formie. W opisie fotografii zaczął rozprawiać o znakach zodiaku i horoskopie na najbliższe dni. "Czas Byka nadszedł!" - ogłosił dumnie i  podkreślił, że końcówka kwietnia to idealny moment na manifestacje obfitości. "Wizualizujcie swoje cele finansowe i zawodowe. Pracujcie ciężko i wytrwale, a hojność wszechświata zaleje was niczym wiosenny deszcz" - poradził swoim fanom. W komentarzach odezwały się osoby spod tego samego znaku zodiaku, które poczuły się wywołane do tablicy. Na tym nie koniec, bo jeden z internautów zasugerował, że Krzysztof wrócił do Magdy! Mało tego, podobno bardzo dobrze im się wiedzie. "Są parą i do tego udaną" - czytamy w komentarzu. Od razu skontaktowaliśmy się w tej sprawie z uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale ani Magda, ani Krzysztof nie potwierdzili i nie zaprzeczyli tym rewelacjom. Z pewnością wieści o tym, że są razem, ucieszyłyby widzów, którzy w programie mocno im kibicowali. Jak Krzysztof wygląda rok po wzięciu udziału w eksperymencie? Zobaczcie najnowsze zdjęcie programowego męża Magdy, znajdziecie je w naszej galerii na górze strony

Niech się wam wiedzie i układa, super z was para, kibicuje mocno - czytamy w jednym z komentarzy.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Krzysztof i Magda zabrali głos po finale.'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Krzysztof i Magda zabrali głos po finale. 'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Krzysztof i Magda zabrali głos po finale | screen tvn player

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda ma radę dla swoich fanów. "Postaraj się to zrobić"

Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również zaskoczyła nowym zdjęciem. Uczestniczka ślubnego eksperymentu TVN podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi dzieciństwa i poczucia winy. Na końcu poradziła, aby znaleźć chwilę na pobycie z samym sobą. "Postaraj się, zrobić jeszcze dziś, coś zupełnie sam na sam. Parę minut skupienia na czymś, co lubisz. Też się za to zabieram! Ściskam ciepło! Trzymajcie się, Magda" - napisała na Instagramie. "Uroczo pani Magdo" - podsumował zdjęcie uczestniczki jeden z internautów. Zobaczcie zdjęcie Magdy, które otrzymało taki komplement. Fotografię znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Czy twoim zdaniem w programie Ślub od pierwszego wejrzenia można naprawdę się zakochać?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.