"Gogglebox". Big Boy zrzucił ponad 170 kilogramów. Zdradził swój sekret. "Leki dają złudną nadzieję"

Mateusz Borowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł niesamowitą metamorfozę. Słynny Big Boy schudł 171 kilogramów. W ostatnim wywiadzie ujawnił, co jest ważne w procesie utraty wagi.

Mateusz "Big Boy" Borkowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł niezwykłą metamorfozę. Uczestnik przed laty ważył ponad 250 kilogramów. Bohater show sam siebie nazywał "wieprzem". Przez długi czas dążył do wymarzonej sylwetki.  Dzięki silnej motywacji, diecie, aktywności fizycznej i operacji bariatrycznej, mężczyzna schudł ponad 170 kilogramów. Borowski opowiedział, jak obecnie wygląda jego życie. 

Zobacz wideo Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Jak tego dokonała?

"Gogglebox". Mateusz Borkowski, znany jako "Big Boy" przeszedł niebywałą metamorfozę. Teraz mówi o swojej diecie 

Mateusz Borowski opowiedział w wywiadzie z Plejadą o swojej diecie. Mężczyzna przyznał, że w trakcie swojej metamorfozy nie ulegał pokusom i konsekwentnie trzymał się wyznaczonej drogi do celu. Jak teraz wygląda jego jadłospis? "Jestem galaretkożercą! Każdego dnia muszę zjeść galaretkę, ale bez cukru. Poza tym codziennie jem mięso, warzywa i owoce, a także sery żółte i jogurty owocowe, ale też bez cukru. Staram się jeść produkty z małą zawartością tłuszczu (...)" - przyznał w wywiadzie. To jednak nie koniec. Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" podkreślił, z jaką praktyką w odchudzaniu się nie zgadza. Tego nigdy nie zrobi.  

Nigdy nie tknąłem i nie tknę tego leku, chyba że lekarz by mi go przepisał, gdybym był chory, a Ozempic miał spowolnić lub wyleczyć chorobę cukrzycową. Pod żadnym innym względem nie przyjmę ani Ozempicu, ani innych ;cudownych leków na odchudzanie' (...). Leki na odchudzanie dają złudną nadzieję ludziom, którzy są w potrzebie i którzy w walce o siebie próbują wszystkiego

- czytamy wypowiedź Big Boya w Plejadzie. 

Więcej zdjęć Mateusza Borowskiego przed i po niezwykłej metamorfozie znajdziecie w galerii na górze strony. 

 

"Gogglebox". Czy "Big Boy" uprawia jakiś sport? Mówi o aktywności fizycznej

Mateusz Borowski wspominał o boksie w rozmowie z Plejadą. Mężczyzna podkreślił, że oprócz tego często jeździ rowerem i dużo spaceruje. Aktywność fizyczna jest ważnym dodatkiem w drodze do upragnionej metamorfozy. Big Boy nie szczędził również słów na temat zdrowia psychicznego. "Koniec końców, jeśli chcesz odnieść sukces w walce z otyłością i cieszyć się zdrowiem, to musisz zwracać na to uwagę, poświęcić temu odpowiednio dużo czasu i właściwie do tego podejść, także psychicznie. Zawsze będę podkreślał, że psychika jest najważniejsza, czy to w walce z otyłością, czy w ogólnym utrzymaniu stabilnego trybu odżywiania się" - dodał. Zgadzacie się z nim? ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Mateusz Borkowski ważył 250 kilogramów. "Spocony, lekko pijany wieprz". Tak o sobie mówił

 
Oglądacie program "Gogglebox. Przed telewizorem"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.