"Big Boy" schudł 170 kg. "Spoczywaj w pokoju smutny, spocony wieprzku"

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" jest emitowany od kilku lat, a uczestnicy show w tym czasie przeszli niejedną metamorfozę. Najbardziej zmienił się zdecydowanie Mateusz "Big Boy" Borkowski. Celebryta schudł 170 kg!

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" miał premierę we wrześniu 2014 roku. Od tamtego czasu grono widzów rośnie. Sympatyczni uczestnicy, którzy z humorem komentują oglądane programy, trafili w serca publiczności. Dla niektórych produkcja stał się prawdziwą trampoliną do sławy. Do najpopularniejszych uczestników należą: Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba, Andrzej Gąsienica, Dominik Abus i Mateusz "Big Boy" Borkowski. Ten ostatni zmienił się nie do poznania.

Zobacz wideo "Big Boy": Bałem się, że umrę

"Big Boy" na oczach widzów schudł 170 kg

"Big Boy", czyli Mateusz Borkowski, w ciągu zaledwie kilku lat zrzucił 170 kg. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka, a obecnie prowadzi znacznie zdrowszy tryb życia i dba o aktywność fizyczną. Chętnie opowiada o tym, jak długą drogę przeszedł i jak była ona trudna.

Nie lubię słowa walka, bardziej wolę zmiana trybu życia. To nie jest etap, każdy następny krok zależy od ciebie. To zmiana trybu życia, która skończy się z twoją śmiercią. Do końca twoich dni musisz to mieć z tyłu głowy, to zabawa do końca życia. Jeśli chodzi o wygląd, jestem standardowym, szczupłym gościem. Mam bardzo dobrą formę. Dla mnie 30 kilometrów spaceru to nie jest problem. Mam niesamowitą kondycję - tłumaczył w rozmowie z Plotkiem.
 

Celebryta pokazuje  w mediach społecznościowych swoje zdjęcia sprzed kilku lat i chwali się olbrzymim sukcesem.

Jeśli nadal myślisz, że się nie da, że nie warto lub, co najgorsze, po co, to na jednym zdjęciu masz odpowiedzi na wszystkie twoje wątpliwości. Spoczywaj w pokoju smutny, spocony, lekko pijany wieprzku. Jedyna zaleta z ciebie teraz to wielka wyżerka, którą mają robaki od sześciu lat zamieszkujące dół, w którym sobie leżysz - napisał pod jednym ze zdjęć.

Na Instagramie chętnie publikuje też swoje zdjęcia z przejażdżek i nie ukrywa, że rower stał się jego "nową miłością".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.