Big Boy z "Gogglebox" pokazał się na plaży bez koszulki. "Moja wisząca skóra serdecznie pozdrawia"

Big Boy z "Gogglebox", czyli Mateusz Borkowski, kilka lat temu schudł 160 kilogramów. Teraz pokazuje swoją niesamowitą zmianę wizerunkową, pokazując się na słonecznej plaży bez koszulki. Motywuje też tym internautów, którzy podziwiają go za to, co osiągnął.

Mateusz Borkowski jest znany jako Big Boy z programu "Gogglebox" i nic dziwnego - ważył wówczas dużo więcej niż obecnie, w najgorszym momencie jego waga wyniosła 250 kilogramów i mocno utrudniała mu codzienne życie. Stanowiła też poważne zagrożenie dla jego zdrowia, co sprawiło, że w końcu zawziął się i zawalczył o siebie. Teraz dumnie pokazuje efekty swojej ciężkiej pracy, prezentując się bez koszulki

Zobacz wideo Mateusz Borkowski "Big Boy": Po metamorfozie mam większe powodzenie u kobiet

Big Boy z "Gogglebox" na plaży bez koszulki. Jest bardzo dumny z tego, co osiągnął

Mateusz Borkowski zaczął walkę ze znienawidzonymi, zbędnymi kilogramami siedem lat temu i w końcu osiągnął upragniony cel - z ogromnego "Big Boya" zmienił się w szczupłego i zadbanego mężczyznę, który z dumą pokazuje ciało na zdjęciach z wakacji. Opublikował fotografię z letniego urlopu. "Jestem bardzo dumny z tego, że mogę się cieszyć zdrowiem kondycją i świetnym samopoczuciem. P.s moja wisząca skóra serdecznie pozdrawia i też jest ze mnie dumna. [...]" - żartuje w opisie zdjęcia, gdzie również pozdrawia wszystkich fanów.

 

Big Boy z "Gogglebox" z dumą pokazuje ciało. Fani są zachwyceni jego przemianą

Ogromna metamorfoza Mateusza Borkowskiego zajęła kilka lat - wprowadził duże zmiany do swojej codziennej diety i znacząco zwiększył aktywność fizyczną. Nie ukrywa, że sporą pomocą była też operacja bariatryczna (zmniejszenie żołądka). Jak sam mówi "odchudzanie nie jest etapem, a decyzją na całe życie". Dzięki temu zyskał duży szacunek wśród internautów, którzy szczerze go podziwiają, za to, czego dokonał. "Wisząca skóra? - symbol twojego zwycięstwa. Matki po porodach też coś o tym wiedzą", "To wymagało wiele pracy i operacji plastycznych. Ale należy się ukłon za długą i zwycięską walkę. Można! Brawo proszę pana", "No i mega. A ja się pocę, żeby cztery kg zgubić. Mocarz z ciebie. Kto nigdy nie był na diecie, nie zrozumie", "Gratulacje! Jesteś inspiracją dla wielu ludzi, a to jest ogromny powód do bycia dumnym z siebie" - pisali zachwyceni formą Big Boya internauci w komentarzach na Instagramie. Więcej zdjęć Big Boya znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.