"Gogglebox". Mateusz Big Boy Borkowski spędza święta w tropikach. Jego ukochana zapozowała bez makijażu

Mateusz Big Boy Borkowski, doskonale znany widzom programu "Gogglebox", postanowił uciec od polskiego mrozu i na okres świąteczny wybrał egzotyczną podróż. Zabrał w nią swoją partnerkę. Para już nie unika wspólnych zdjęć.

Mateusz Big Boy Borkowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z programu "Gogglebox". Uczestnik zyskał ogromną sympatię widzów, którzy poza telewizją interesują się również jego życiem prywatnym. Ostatnio Big Boy zachwycił fanów kadrami z rajskich wakacji w Omanie, gdzie wybrał się z ukochaną. Internauci docenili nie tylko piękne widoki.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

"Gogglebox". Mateusz Big Boy Borkowski z ukochaną na rajskich wakacjach

Ulubieniec widzów "Gogglebox" nie chce spędzać świąt Bożego Narodzenia w zimnej Polsce. Wraz z ukochaną spakowali walizki i wylecieli do ciepłego Omanu, gdzie spędzą najbliższe wolne dni.

Święta 2022. Oman - napisał Big Boy w krótkim opisie pod zdjęciem na Instagramie.

Na opublikowanej fotografii bohater "Gogglebox" pozuje ze swoją partnerką Kingą. Widać, że para wypoczywa nad basenem. W komentarzach posypały się nie tylko świąteczne życzenia. 

Piękni. Bawcie się najlepiej jak tylko potraficie.
Takie święta to ja rozumiem. Miłego świętowania.
Tam na pewno nie zmarzniesz w święta - napisali fani.

Niektórzy wprost przyznali, że takie spędzenie świąt jest ich marzeniem. Trzeba przyznać, że Mateusz Borkowski i jego partnerka mają bajeczną pogodę. Na InstaStories podzielili się jeszcze krótkim nagraniem, na którym pokazali, jakie widoki towarzyszą im z leżaków.

 

Choć Big Boy jest zakochany od wielu miesięcy, dopiero niedawno zdecydował się "ujawnić" partnerkę. Para wystąpiła razem w programie "99 gra o wszystko", gdzie po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ich razem. Od tamtej pory zakochani nie stronią już od wspólnych zdjęć. Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

Zobacz też: "Big Boy" czule o tajemniczej partnerce. "Myślałem, że to jest taka głupia, pusta blondynka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.