"Big Boy" czule o tajemniczej partnerce. "Myślałem, że to jest taka głupia, pusta blondynka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

W rozmowie z Plotkiem Mateusz Borkowski opowiedział o związku z tajemniczą Kingą. Tworzą parę od ponad roku, ale jak do tej pory nie zdecydował się na to, by pokazać ukochaną. Ujawnił, jak wyglądały ich początki.

Mateusz Borkowski znany jako "Big Boy" zyskał popularność dzięki udziałowi w show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna w ostatnich latach przeszedł ogromną przemianę. Na oczach widzów w ciągu kilku lat schudł ponad 170 kg. Ma za sobą kilka nieudanych związków, ale szczęście odnalazł w ramionach dawnej znajomej. Nie afiszuje się informacjami z życia prywatnego. Więcej szczegółów na temat relacji z tajemniczą partnerką zdradził w rozmowie z naszym dziennikarzem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Gogglebox". Tak zmienili się uczestnicy z pierwszego odcinka. "Zawsze byłam grubej kości"

Zobacz wideo "Big Boy" opowiedział o partnerce. "Miała mnie za tępaka i chama"

Mateusz Borkowski opowiedział o partnerce. Poznali się w nietypowy sposób

Mateusz Borkowski w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim zdradził, że obecną partnerkę poznał jakiś czas temu, a ukochana oglądała jego popisy w telewizyjnym show jeszcze przed jego spektakularną przemianą. 

Znaliśmy się już z Kingą długo. Pewnego dnia ja do jej koleżanki, nie do niej mówię: widziałaś taki i taki filmik? Film z pogranicza czeluści internetu, kategoria gruba patologia. Ta jej koleżanka powiedziała: nie, ja nawet tej osoby nie znam. Wtedy moja Kinga się uśmiechnęła, zrobiła się lekko czerwona i ja mówię do niej tak: a ty znasz tego gościa? A ona mówi: tak codziennie go oglądam - zaczął Borkowski.

Po chwili dodał, że oboje z początku mieli o sobie złe zdanie: 

Myślałem, że to jest taka głupia, pusta, stereotypowa blondynka. Ona mi później powiedziała, że miała mnie za typowego tępaka, chama z telewizji. Myliliśmy się na swój temat, ale jak się poznaliśmy, no to już tworzymy bardzo zgraną parę od roku i jest nam bardzo dobrze ze sobą - dodał.
 

Mateusz Borkowski podkreślił również, że razem z partnerką rozmawiali już o ślubie i podkreślił, że tajemnicza Kinga na pewno będzie jego żoną, jest to tylko kwestią czasu. Przy okazji wyjawił również, czy zaskakuje ukochaną wykwintnymi posiłkami i co jej ostatnio ugotował. Dowiecie się tego, oglądając wideo na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.