"Kevin sam w domu" poleci nie tylko w Wigilię. Kiedy oglądać?

Film "Kevin sam w domu" to nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia. Stacja Polsat jak zwykle nie zawiodła widzów i po raz kolejny wyemituje tę kultową produkcję. Kiedy można obejrzeć przygody rezolutnego Kevina? Sprawdźcie.

"Kevin sam w domu" to kultowa komedia świąteczna z 1990 roku o perypetiach ośmioletniego chłopca Kevina, który przez chaos i zamieszanie przedwyjazdowej gorączki zostaje sam w domu na święta.  Macaulay Culkin, który wcielił się w postać niesfornego Kevina, już w dniu premiery skradł serca widzów. Film jest popularny na całym świecie i trudno znaleźć kogoś, kto nie obejrzał go przynajmniej raz. Stacja Polsat od lat dba o to, aby ta kultowa pozycja znalazła się w grudniowym harmonogramie. Nie inaczej było tym razem. Widzowie już mogą zacierać ręce, bo Kevin zostanie wyemitowany już w Wigilię. Jeśli ten dzień spędzacie z dala od telewizora, to nie martwcie się. Będą też powtórki.

Zobacz wideo Daria Widawska: Jestem zmuszona obejrzeć "Kevina samego w domu"

"Kevin sam w domu" w 2022 znowu w Polsacie. Stacja nie zawiodła. Kiedy można go obejrzeć? Sprawdźcie

"Kevin sam w domu" w 2022 obchodzi w Polsce 30-lecie. Film po raz pierwszy trafił do kin w 1992 roku i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Stacja Polsat zapowiedziała emisję "Kevina samego w domu" już 24 grudnia o godzinie 20:00. Jeśli nie chcecie tego dnia odrywać się od wigilijnego stołu, to już 25 grudnia o 16:30 zobaczycie powtórkę tego kultowego filmu. To nie wszystko, bo jest też prawdziwa gratka dla fanów kolejnej części Kevina. "Kevin sam w Nowym Jorku" zostanie wyemitowany pierwszego stycznia 2023 roku o godzinie 20:00. 

Kiedy obejrzycie "Kevina samego w domu" na Polsacie?

  • 24.12.2022 godz. 20:00 "Kevin sam w domu"
  • 25.12.2022 godz. 16:30 "Kevin sam w domu" - powtórka
  • 01.01.2023 godz. 20:00 "Kevin sam w Nowym Jorku"
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Emisję "Kevina samego w domu" stacja Polsat zapowiedziała już z miesięcznym wyprzedzeniem. W komentarzach pod wpisem przewija się jedno, dobitne zdanie - "bez Kevina nie ma świąt!". Jak się okazuje film łączy też pokolenia. Wszyscy doskonale znają fabułę, ale z takim samym oddaniem zasiadają co roku przed telewizorami. Ten świąteczny film to prawdziwy fenomen.

Święta i Kevin muszą być. Kevina oglądam od 27 lat, a na Polsacie od 19. Moje dzieci mają 23 i 22 lata i też oglądają.
Kevin to już tradycja. Co roku się ogląda i pomimo tego że wiemy, co będzie, i tak się śmiejemy.
"Szklana Pułapka" i "Kevin" jest musowo co rok! - czytamy w komentarzach. 
 

Będziecie oglądać "Kevina samego w domu" w święta? Nie tylko Polsat przygotował wyjątkowy program z okazji świąt. O tej samej godzinie, o której wyemitowany zostanie kultowy "Kevin", na TVP2 rodzina Mostowiaków z serialu "M jak miłość" spotka się przy wigilijnym stole. Odcinek będzie odrobinę odbiegał od aktualnych wydarzeń z serialu i będzie swoistą wycieczką do najpiękniejszych wspomnień z serialu. Na kolacji zjawią się też dawno niewidziani członkowie rodziny.

Zobacz też: "Top Model". To była najgorsza metamorfoza programu. Teraz Olga Król zaszalała z fryzurą. Opinie mocno podzielone

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.